گیشا 13987117814424
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران مطرح کرد

اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اتمام عملیات اجرایی سطح صفر پروژه گیشا خبر داد.

اخبار بازار – صفا صبوری دیلمی با بیان اینکه از ابتدای پروژه جمع آوری پل گیشا پیش بینی شده بود سطح صفر-صفر تا اول مهر به بهره برداری برسد و در اختیار عموم قرار گیرد، گفت: طبق وعده ای که داده بودیم این بخش از پروژه روز گذشته تحویل داده شد و در بازدیدی هم که امروز با سردار مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از محدوده پل گیشا داشتیم با ترافیک ویژه ای برخورد نکردیم.
وی با اشاره به جزئیات پروژه پل گیشا ادامه داد: اواخر خردادماه عملیات جمع آوری پل آغاز شد و قرار بود در بازه زمانی دو ماه و نیم به سرانجام برسد. با این وجود، با سه شیفت کردن عملیات اجرایی توانستیم طی 22 روز پل را جمع آوری کرده و پس از آن عملیات اجرایی سطح صفر-صفر را پیگیری کنیم.
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: برای انجام عملیات اجرایی در سطح صفر-صفر از جمله کارگذاری 800 شمع، کارگاهی را در بخشی از بزرگراه شهید چمران برپا کردیم و حال با تکمیل این بخش از پروژه و تعریض بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد از شهرآرا تا فروزان فر، کارگاه عمرانی جمع آوری شده است.
صبوری تصریح کرد: در حال حاضر عملیات اجرایی زیرگذر شرقی-غربی باقی مانده است که تا پایان سال به اتمام می رسد و پس از آن موضوع احداث پل سبز زندگی با جدیت بیشتر پیگیری می شود.