بهرام 1396814112926654
نژادبهرام در واکنش به سلب ریاست مدیریت بحران شهر تهران از شهردار تهران؛

بیشترین اقدامات در امر مقاوم‌سازی پایتخت توسط شهرداری انجام شده است

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در واکنش به سلب ریاست مدیریت بحران شهر تهران از شهردار تهران گفت: اقدامات شهرداری را در سیل فروردین‌ ماه فراموش نکنیم، یادمان نرود اگر آمادگی شهرداری تهران و لایروبی به موقع مسیل‌ها نبود باید شاهد اتفاقات بدی می‌بودیم.

اخبار بازار – زهرا نژادبهرام در صد و شصت و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور با بیان اینکه متأسفانه باخبر شدیم ریاست ستاد بحران شهر تهران در اصلاحیه قانون، از شهردار تهران سلب و به وزیر کشور سپرده شده است، اظهار کرد: این در حالیست که بیشترین اقدامات در امر مقاوم‌سازی و پیشگیری از بحران‌ها توسط شهرداری تهران انجام شده است.
وی با بیان اینکه اقدامات شهرداری را در سیل فروردین‌ ماه فراموش نکنیم، گفت: یادمان نرود که اگر آمادگی شهرداری تهران و لایروبی به موقع مسیل‌ها نبود باید شاهد اتفاقات بدی می‌بودیم.
عضو هیات رییسه شورای شهر تاکید کرد: متأسفانه شهرداری تهران علیرغم هزینه‌های سنگینی که در امر پیشگیری از مدیریت بحران هزینه کرده در این اصلاحیه کوتاهی داشته و از معاون پارلمانی شهردار و حناچی می‌خواهم که با توجه به نقش تأثیرگذار شهردار تهران، نسبت به اصلاح این تبصره اقدام کند.

Tag