اینستاگرام شما را به هم‌دانشگاهیان‌ نزدیک‌تر می‌کند

شبکه اجتماعی اینستاگرام درحال تست و آزمایش برروی یک قابلیت جدید است که به کاربرانش اجازه می‌دهد در صورت تمایل، بطور خودکار عضو گروه و صفحات دانشگاهی خود شوند.

موبنا – شبکه اجتماعی اینستاگرام که این روزها به‌سختی در حال رقابت با سایر اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی است، احتمالا به زودی قابلیت و ویژگی جدیدی را به پلت‌فرم خود اضافه می‌کند که می‌تواند کاربران را به هم‌دانشگاهی‌های خود نزدیک‌تر کند و آن‌ها را به گروه و صفحات دانشکده محل تحصیل خود بیفزاید.
بسیاری از کاربران اینستاگرام در فضای مجازی پیش‌تر عنوان و درخواست کرده بودند که می‌خواهند به‌راحتی به گروه هم‌دانشگاهی‌های خود عضو شوند و این درحالیست که قابلیت مذکور هنوز به پلت‌فرم اینستاگرام افزوده نشده است. این قابلیت می‌تواند به بزرگتر شدن جامعه آکادمیک و دانشگاهی در جهان کمک بسزایی کند و بسیاری از علاقمندان و هم‌دانشگاهیان را به هم نزدیکتر سازد.
شبکه‌های اجتماعی طی چند سال اخیر، هر یک به منظور جلب رضایت کاربران خود و افزایش محبوبیت و استفاده توسط کاربران، گاهی قابلیت‌ها و امکانات جدیدی را اضافه و ارائه می‌کنند.

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی، در ماه سپتامبر سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی به رکوردی بی‌سابقه در میان شبکه‌های اجتماعی دست یافت و آن هم جای دادن بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه بود.

 منبع: ایسنا