از هر ۱۰ نفر یک نفر برنده جشنواره قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین خواهد شد

ششمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک اقتصادنوین از ابتدای خردادماه ۹۷ آغاز شده و تا پایان شهریورماه جاری ادامه خواهد داشت و از هر ۱۰ نفر واجد شرایط شرکت در قرعه کشی، یک نفر برنده یکی از جوایز ارزنده این جشنواره خواهد شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره که با هدف ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه و به پاس قدردانی از مشتریان نیک اندیش این بانک برگزار می شود، ۱۷ سکه تمام بهار آزادی به یک نفر، ۱۷ سکه نیم بهار آزادی به دو نفر، ۱۷ سکه ربع بهار آزادی به ۳ نفر، یک ربع سکه بهار آزادی به یک هزار و ۱۱۷ نفر و میلیاردها رالج جوایز نقدی دیگر به سپرده‌گذاران واجد شرایط شرکت در قرعه کشی این دوره اعطا می شود که طبق برنامه ریزی انجام شده از هر ده نفر واجد شرایط شرکت در قرعه کشی یک نفر برنده یکی از این جوایز خواهد شد.
حداقل موجودی شرکت در قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین ۵۰۰ هزار رالا است که به ازای هر ۵۰۰ هزار رال در هر روز یک امتیاز برای صاحب حساب منظور می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده آن فقط تا پایان شهریورماه جاری فرصت دارند، برای افتتاح حساب و یا افزایش موجودی به شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور مراجعه نمایند.
هموطنان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز ۲۴ ساعته ارتباط نوین با شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.