ارتباط مستقیم رئیس هیات مدیره بانک تجارت با مشتریان

علیرضا حاجعلی رئیس هیات مدیره بانک تجارت به صورت مستقیم پاسخگوی سهامداران، مشتریان و سایر ذینفعان بانک تجارت شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، رئیس هیات مدیره این بانک روز شنبه سوم شهریورماه در آستانه هفته دولت از طریق مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره ۱۵۵۴ از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح به سوالات مردم، مشتریان سهامداران و دیگر ذینفعان این بانک پاسخ داد.
علیرضا حاجعلی در این تماس‌ها غالبا پاسخگوی سهامداران درخصوص شرایط فعلی بانک، پیش‌بینی های آینده سهام بانک تجارت و برنامه‌های این بانک در راستای تحقق اهداف و برنامه ها بود. همچنین نظرات، پیشنهادات و انتقادات مطروحه در این برنامه اخذ و برای بررسی و ترتیب اثر به واحدهای ذیربط ارجاع شد.
مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان تهرانی و مراکز استانها از طریق شماره تماس ۱۵۵۴ و سایر شهرستان‌ها با شماره ۰۲۱۸۸۸۵۲۲۰۰ با رئیس هیات مدیره بانک تجارت ارتباط برقرار کردند.
کارشناسان مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای سال از آغاز سال جاری تا انتشار این خبر به حدود ۱۱۰ هزار تماس تلفنی پاسخ گفته‌اند.
مرکز ۱۵۵۴ علاوه بر دریافت انتقادات و پیشنهادات هموطنان با ارائه اطلاعات در خصوص خدماتی گوناگون بانکی همچون کارت، موبایل بانک، اینترنت بانک، تلفن بانک و شرایط و نحوه دریافت تسهیلات، به عنوان مشاور امین و دستیار بانکی مشتریان عمل می‌کند. خدمات مرکز ارتباط مشتریان با هدف تسریع و تسهیل فرآیند‌های پاسخگویی به مشتریان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و آلودگی هوا و به منظور تبدیل بانکداری شعبه محور به خدمت محور ارائه می‌گردد.