جشنواره بدون قرعه کشی عید تا عید سکه ادامه دارد

جشنواره "عید تا عید سکه" شرکت به پرداخت ملت، با شعار " عید تو سکه کن " ازتاریخ ۳۱ مرداد همزمان با ایام مبارک عید قربان آغاز شد و تا عید سعید غدیر ۸ شهریور ادامه خواهد داشت.

موبنا – جشنواره “عیدتو سکه کن” به پاس قدردانی از کاربران اپلیکیشن سکه برگزار شده و کاربران می توانند به ازای هر تراکنشی که در این مدت انجام می دهند بدون قرعه کشی صدرصد برنده و بر اساس شانس خود از هدایای گردونه سکه بهره مند شوند.
جوایز بدون قرعه کشی گردونه شانس : کنسول بازی PS4، شارژ کیف پول ۱۰ هزار ریالی تا ۵۰۰ هزار ریالی، سفرهای رایگان اسنپ، کد تخفیف سایت های دیجی‌کالا، تخفیفان، مدیسه، اسنپ‌فود، علی‎‌بابا، کاربوی، الوپیک، پلاک، فیلیمو، جاباما، امداد خودرو، زودشور، نوار و چونک تنها تعدادی از جوایز اپلیکشن سکه است که به کاربران خود در این جشنواره اعطا ء می کند.
کاربران اپلیکیشن سکه در این جشنواره با خرید شارژ (حتی ۱۰۰۰ تومانی)، پرداخت قبض، خرید بسته اینترنت، انجام کارت به کارت، خرید بلیط قطار، پرداخت تامین اجتماعی، پرداخت جریمه خودرو، خرید بیمه نامه، بازپرداخت تسهیلات و همچنین شارژ کیف پول خود از طریق اپلیکیشن سکه یک شانش گردونه جوایز دریافت می کنند .
کاربران پس از انجام تراکنش می توانند با ورود به بخش گردونه در اپلیکیشن سکه اقدام به چرخاندن آن کرده و شانس خود را برای بردن یکی از جوایز امتحان کنند .
شرکت به پرداخت به پاس قدردانی از همه شرکت کنندگان در این جشنواره علاوه بر میلیون ها جایزه بدون قرعه کشی، جوایز دیگری را نیز در نظر گرفته است، این جوایز که بین تمامی کاربران سکه که حداقل یک تراکنش در مدت جشنواره انجام داده اند و حداقل ۱۱۰ امتیاز تراکنش های خود در این مدت کسب نموده اند قرعه کشی می شود.
جوایز قرعه کشی نهایی جشنواره عید تا عید سکه، ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به همراه ۱۰ کمک هزینه سفر به جام ملت های آسیا می باشد.
برای شرکت در این جشنواره و دریافت شانس گردونه ی جوایز از میان میلیون ها جایزه جشنواره و همچنین افزایش شانس برنده شدن خودرو پژو ۲۰۶ و سفر به جام ملت‌های آسیا تنها کافی است پس از نصب اپلیکیشن سکه، تراکنش‌های خود را با آن انجام دهید .
از این رو برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت http://sekeh.behpardakht.com/eydtaeyd مراجعه فرمایید و شانس خود را در گردونه اپلیکیشن سکه امتحان کنید.