برندگان دومین جشنواره «یک عمر مطمئن» بیمه سامان معرفی شدند

مراسم پایانی دومین دوره جشنواره کشوری «یک عمر مطمئن» بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان برگزار شد.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک سامان به نقل از بیمه سامان، مراسم پایانی دومین دوره جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکیل سرمایه شرکت بیمه سامان که از اول آبان‌ماه سال گذشته در سراسر کشور آغاز شده بود و تا آخر بهمن ماه ادامه داشت، با حضور معاونان، مدیران، نمایندگان و کارگزاران بیمه سامان برگزار و به نمایندگان برگزیده فروش بیمه‌های عمر سامان جوایزی اعطا شد.
براساس این گزارش، در این مراسم با اهدای یک‌دستگاه خودرو مزدا۳ به همراه هدایا و جوایز نقدی به نمایندگان برگزیده فروش اهدا شد. همچنین در این جشنواره به قید قرعه به ۱۹ نفر از نمایندگان بیمه‌های عمر بیمه سامان که به اهداف پایه دست یافتند ۲۴ سکه تمام بهار آزادی به نفرات اول تا نهم اهدا شد.
این جشنواره با هدف افزایش آگاهی مردم از خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان و همچنین انگیزش دوچندان شبکه فروش و نمایندگان برگزار شد. بیمه سامان همواره سعی دارد تا در دوره های بعدی نیز با ارائه بسته محصولات بیمه ای جدید ویژه بیمه ای بتواند آرامش دوچندان را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورد.
این گزارش حاکی است، ۹ نفر از بیمه‌گذاران بیمه های عمر بیمه سامان که در مدت جشنواره «یک عمر مطمئن» نسبت به خرید بیمه‌نامه اقدام کردند به قید قرعه برنده جوایز ارزنده ای شده‌اند که متعاقبا اسامی برندگان پس از انجام مراحل قانونی، از طریق وب‌سایت رسمی شرکت بیمه سامان اعلام و جوایز نقدی به آنها اهدا خواهد شد.
گفتنی است، در مدت جشنواره، نمایندگان و عوامل فروش بیمه سامان در سراسر کشور به پرسش‌های هموطنان در مورد کاهش هزینه‌ها و ریسک‌های خانواده‌های ایرانی و ارائه خدمات جدید بیمه سامان، پاسخ دادند.