رونق تولید در مناطق روستایی با تسهیلات بانک سینا

بانک سینا در راستای عمل به تعهدات در زمینه مسئولیت های اجتماعی و اجرای مفاد تفاهم نامه با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، تسهیلات متعددی را برای توسعه اشتغال مناطق روستایی پرداخت کرده است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک سینا، در راستای کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی تا ۱۵ مرداد ماه تعداد ۲.۱۴۴ طرح به مبلغ ۱۲۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با برآورد اشتغالزایی ۲۱.۴۰۰ نفر در این بانک مصوب شده که از این تعداد ۱.۶۰۵ مورد به مبلغ ۷.۷۰۰ میلیارد ریال به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.
طبق این گزارش؛ به ۱.۴۸۰ طرح مذکور با امکان اشتغالزایی برای ۱۴.۰۰۰ نفر به مبلغ بیش از ۵.۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده و نزدیک به ۸۰۰ طرح از مجموع طرح های معرفی شده به مبلغ ۲.۴۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که اشتغالزایی ۶.۷۰۰ نفر را به همراه داشته است.
گفتنی است بانک سینا؛ اعطای تسهیلات به طرح های اشتغالزایی مناطق روستایی را طی امضای قرارداد همکاری با معاونت توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی از سال ۹۴ آغاز کرده و با حمایت از طرح های مختلف، نقشی تاثیرگذار در این خصوص ایفا نموده است.