گل‌محمدی: قطعا با حسن زاده برخورد می‌‌کنم

حسن زاده بعد از تعویضش به رختکن رفت تا سرمربی ذوب‌آهن عنوان کند که رفتار او هیچ توجیهی ندارد و قابل گذشت نیست.

گل‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه”، گفت: حضور ذوب در میان تیم های بالای جدولی کار سختی بود. بعد از اینکه ما در ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفته بودیم وقتی شرایط بهتر شد توانستیم تیم را تا رده ششم بالا بیاوریم. بازی با فولاد ما را یک پله بالاتر آورد و بعد از شکست نفت مسجد توانستیم تا رده چهارم بالا بیاییم.

سرنوشت مان در دست خودمان است
اگر از من در مورد سهمیه آسیایی می‌ پرسید باید بگویم الان دیگر سرنوشتمان در دستان خودمان هست، اینکه بخواهیم در دو دیدار باقی مانده لیگ به چه جایگاهی دست پیدا کنیم و دیگر کاری هم به استقلال و فولاد نداریم. دو دیدار باقیمانده برای ذوب‌آهن تعیین کننده است و معتقدم که ما می‌ توانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

با حمایت هواداران ملوان را شکست می‌ دهیم
دو هفته باقیمانده بازی ها جذاب تر و فشرده تر شده، امتیاز گرفتن در نیم فصل دوم سخت تر از نیم فصل اول است. این هفته ما با ملوان بازی داریم آنها هم نیاز به امتیاز دارند ولی ما باید همه تلاشمان را بکنیم تا با حمایت تماشاگران از این دیدار خانگی هر سه امتیاز را بگیریم. ملوان هم با آمدن آقای کریمی روند رو به رشدی داشته و نسبت به نیم فصل اول شرایطش بهتر شده در این هفته بازی حساس و سختی داریم.

داورها بیشتر تمرکز کنند
امیدوارم داورها در دو هفته باقیمانده قضاوت های خوبی داشته باشند همانطور که در سال های گذشته نشان دادند، در هفته های پایانی تمرکز زیادی دارند. امیدوارم در این فصل هم با اشتباهات کم به زیباتر شدن بازی ها در هفته پایانی کمک کنیم تا هیچ تیمی از اشتباهات داوری متضرر نشود در این هفته هم داور قضاوت خوبی برای ما داشت.

صددرصد با حسن زاده برخورد می‌ کنم
اینکه حسن زاده گفته بوده اصلا دست من را ندیده که بخواهد با من دست بدهد باید بگویم که او بعد از تعویضش به رختکن رفت اصلا دستی برایش دراز نشد. این کاری که او کرد اصلا رفتاری نیست که در تیم ذوب‌آهن رایج باشد و کسی این رفتار او را تحمل نمی‌ کند. من بعد از این مساله او را ندیدم و صحبتی هم با هم نداشتیم. این تعویض به ما تحمیل شد در شرایطی که او یک اخطار داشت، داشت عصبی بازی می‌ کرد و احتمال داشت اخطار دوم را بگیرد برای همین من تشخیص دادم که او باید تعویض شود. این کار او هیچ توجیهی ندارد و امیدوارم جواب قانع کننده ای داشته باشد هر چند که من قانع نمی‌ شوم چون در شرایط حساسی که تیم ما دارد، هیچ بازیکنی نباید به خودش اجازه بدهد چنین رفتاری داشته باشد، بخاطر همین هم صددرصد با او برخورد می‌ کنم.