پخش سری جدید «مجله تئا‌تر» با موضوع بررسی تئاترهای بین‌المللی

برنامه تلویزیونی مجله تئاتر سینماپرس: سری جدید مجموعه برنامه تخصصی «مجله تئا‌تر» با تمرکز گسترده بر مباحث تئا‌تر ایران و جهان تولید و پخش می‌شود.

نیما دهقان تهیه کننده «مجله تئا‌تر» از پخش این مجموعه پرطرفدار با آیتم‌های جدید خبر داد و افزود: سری جدید مجله تئا‌تر با تمرکز به معرفی نمایش‌های روی صحنه و نقد آن‌ها پخش خواهد شد.

وی از بررسی تئاتر‌های بین المللی و گفتگو با هنرمندان خبر داد و تاکید کرد: در این برنامه جشنواره‌های داخلی و بین المللی را به علاقه مندان حوزه تئا‌تر معرفی می‌کنیم و قصد داریم جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر را نیز بررسی و تحلیل نمائیم.

این تهیه کننده از اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای مهم و تاثیرگذار حوزه نمایشی ایران و جهان خبر داد و افزود: در آیتم‌های ویژه و جدید، تئا‌تر شهرستان‌ها و نقد کتاب‌های مرتبط با این حوزه را خواهیم داشت.

دهقان نمایش و تحلیل تئاتر‌های دفاع مقدسی، آئینی و سنتی را از دیگر بخش‌های سری جدید مجله تئا‌تر برشمرد و افزود: در این برنامه تخصصی، ضمن گفتگو با کار‌شناسان حوزه تئا‌تر کشور، موضوعات جدید این هنر نمایشی را نیز بررسی خواهیم کرد.

برنامه مجله تئاتر با تهیه کنندگی نیما دهقان، کاری از گروه فیلم و نمایش شبکه ۴ سیما بود که چهارشنبه ها ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن می رفت.