طی 3 سال اخیر صورت گرفته است

انجام 1100 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط شرکت مخابرات کرمانشاه

مدیرعامل پیشین شرکت مخابرات استان کرمانشاه از انجام یک‌هزار و 100 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط شرکت مخابرات استان کرمانشاه طی 3 سال اخیر خبر داد.

به گزارش موبنا از کرمانشاه، شهاب لطفعلی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه از انجام بیش از یک‌هزار و 100 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه طی 3 سال اخیر خبر داد.

وی بیان داشت: 61 طرح بزرگ مخابراتی طی سال 91 در استان کرمانشاه با سرمایه‌گذاری بالغ بر 300 میلیارد ریال افتتاح شد.

مدیرعامل پیشین شرکت مخابرات استان کرمانشاه افتتاح 110 طرح با اعتباری بالغ بر 320 میلیارد ریال را از اقدامات مهم سال 92 شرکت مخابرات استان برشمرد.

به گفته لطفعلی، با سرمایه‌گذاری 380 میلیارد ریالی انجام شده در سال 93 و سرمایه‌گذاری‌های دیگر، بیش از یک‌هزار و 100 میلیارد ریال طی 3 سال اخیر در حوزه‌های زیرساخت‌های ICT در استان سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

وی با مقایسه آمار سال 90 و زمان منصوب شدن خود به سمت مدیرعامل شرکت مخابرات استان، گفت: آمار تعداد پورت‌های منصوبه ADSL و تعداد مشترکان در این مدت با رشد 416 درصدی مواجه بوده است.

مدیرعامل پیشین شرکت مخابرات استان کرمانشاه بیان داشت: از لحاظ روستاهای دارای اینترنت نیز با رشد 100 درصدی روبه‌رو بوده‌ایم.

لطفعلی تصریح کرد: در حوزه واگذاری خطوط تلفن همراه نیز در استان کرمانشاه شاهد افزایش 36 درصدی هستیم.

وی راه‌اندازی مجتمع قضایی در شرکت مخابرات استان کرمانشاه را یکی از اقدامات مهم در زمان تصدی پست خود عنوان کرد و ادامه داد: رسیدگی به موضوع لاوصولی‌های شرکت با حضور قضات در این مجتمع بسیار تاثیرگذار بوده است.

مدیرعامل پیشین شرکت مخابرات استان کرمانشاه به وجود نیروی انسانی ماهر و توانمند در استان اشاره کرد و افزود: اجرای طرح رومینگ همراه اول بر روی شبکه GSM روستایی توسط جوانان کرمانشاهی موجب صرفه‌جویی سالانه 4 میلیارد تومان برای کشور می‌شود.