واکنش وزیر ارتباطات به بی ادبی استاندار کرمان

به دنبال توهین استاندار کرمان به مدیران ارتباطات و مخابرات استان کرمان، نماینده سیرجان اعلام کرد: وزیر ارتباطات با بی اعتنایی به تماس استاندار کرمان واکنش نشان داد.

موبنا – در ادامه جلسه روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی شهباز حسن‌پور بیگلری در اخطار قانون اساسی اظهار داشت: از دیشب تا الان ۲۰ بار زلزله استان کرمان را لرزانده است؛ یک میلیون نفر از مردم کرمان از دیشب در خیابان‌ها در دمای زیر صفر هستند.
وی با انتقاد از عملکرد دولت در عدم پیگیری وضعیت مردم کرمان گفت: هیچ یک از وزرا به منطقه سفر نکرده‌اند، دیروز به مدت یک ساعت همه ارتباطات منطقه قطع بود، آقای استاندار با وزیر ارتباطات تماس گرفت و وزیر ارتباطات به جای اینکه هیئتی برای بررسی اوضاع به منطقه اعزام کند، با بی‌اعتنایی پاسخ استاندار را داده است.
حسن‌پور بیگلری تأکید کرد: بدترین وضعیت برای مردم ترس و اضطراب است؛ باید هیأت‌هایی از کمیسیون‌های بهداشت، برنامه و بودجه و عمران برای بررسی اوضاع به منطقه سفر کنند.
در ادامه مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، از کمیسیون‌های مربوطه خواست تا اوضاع منطقه زلزله‌زده کرمان را بررسی کنند و گفت: دولت باید به مشکلات مردم رسیدگی کند.

 منبع: مهر