خرید روکش صندلی برای خودرو

 

کمپانی FoderArt که در زمینه تولید روکش صندلی برای خودرو فعالیت میکند، اپلیکیشن فوق را تولید نموده تا مشتریان بتوانند روکش صندلی با رنگ دلخواه خود بخرند. نحوه استفاده از این برنامه اندرویدی بسیار راحت میباشد و آن را در ادامه توضیح داده ایم. به عنوان یک نکته بد نیست بدانید که میتوانید روکش صندلی های چرمی این کمپانی را به صورت آنلاین و با واحد پولی یورو خریداری نمایید. البته برای این کار نیاز به حساب ارزی و کارت های اعتباری بین المللی دارید.

انتخاب و خرید هوشمندانه روکش صندلی را با FoderArt تجربه کنید.

 

زنده ببینید و بپسندید

با اجرای FoderArt میتوانید تصویر صندلی های مربوط به خودروی فیات و مدل ۵۰۰ آن را ببینید. در پایین تصویر ۴ دکمه قرار گرفته اند که با لمس هر کدام، امکان تغییر رنگ یا طرح قسمت های مختلف صندلی فراهم میشود. این ۴ دکمه عبارتند از:

  • Upper یا قسمت فوقانی
  • Middle یا تکیه گاه و نشیمن گاه
  • Sides یا پهلوها
  • Bottom یا بخش تحتانی

 

با اشاره بر روی هر دکمه، فهرست روکش صندلی های موجود با طرح ها و رنگ های مختلف باز میشود. این لیست به بخش های زیر تفکیک شده است:

Faux leather : طرح ها و رنگ های مربوط به روکش های چرم مصنوعی در این بخش قرار گرفته اند.

Alcantara : رنگبندی روکش های صندلی با جنس مخملی را میتوانید در این قسمت ببینید.

Fabric Coton/Polyester : بیش از ۶۰ طرح روکش صندلی پارچه ای، از این بخش قابل انتخاب هستند.

 

با وجود این تنوع، شما میتوانید بیش از ۱۰هزار ترکیب روکش صندلی با رنگ دلخواه به وجود آورید و آن را به صورت زنده ببینید. به این ترتیب انتخاب راحت تر میشود و یک خرید مطمئن را تجربه خواهید کرد. علاوه بر این امکان ذخیره تصویر نهایی به صورت عکس یا فایل PDF پیش بینی شده است.

 

نکته : با تغییر طرح و رنگ روکش در هر کدام از قسمت های صندلی، قیمت نهایی تغییر میکند.

روکش های چرمی زیبا برای صندلی خودرو

 

 

نکاتی درباره رابط کاربری برنامه

با توجه به اینکه برنامه فوق تنها از چند صفحه و پنجره شناور تشکیل شده، پیاده سازی رابط کاربری آن چندان دشوار نبوده است. البته برای تجربه بهتر در استفاده از FoderArt، تکنیک هایی به کار گرفته شده هرچند نواقصی هم در این میان وجود دارد. برای مثال بهتر بود پیمایش پنجره کاتالوگ، به روش آسان تر انجام شود. از لحاظ گرافیکی نیز مشکل خاصی در این اپلیکیشن به چشم نمیخورد اما انتظار میرفت در طراحی آن، دقت نظر بیشتری صرف گردد.

 

همانطور که ملاحظه کردید، FoderArt  انتخاب و خرید روکش صندلی برای خودرو را آسان کرده و شما میتوانید روکش صندلی های چرمی و با کیفیت را از این کمپانی بخرید. این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان از گوگل پلی قابل دریافت است.

 

روکش صندلی با رنگ دلخواه

قابلیت ها و نقاط قوت برنامه

  • عملکرد صحیح و بدون خطا
  • امکانات جانبی مفید
  • روکش صندلی های متنوع

نقاط ضعف برنامه

  • کمبود برخی از امکانات