محبوب‌ترین منطقه جغرافیایی جهان برای عکس‌های سلفی کدام است؟

دالاوِلا یک منطقه کوچک محسوب می‌شود که هتل‌های زیادی ندارد و با وجود داشتن طبیعت زیبا، در سال‌های گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته و هم اکنون اینستاگرام آن را معروف کرده است.

موبنا – منطقه کوچکی از ساحل اقیانوس هند با شن‌های سفید و چشم‌انداز زیبا به یکی از جاذبه‌های توریستی برای ورزش‌های تابستانی و غواصی تبدیل شده است. این منطقه که در میان صخره‌های مرجانی قرار دارد و لاک‌پشت های دریایی بزرگ به آرامی در ساحل آن شنا می‌کنند، به جز جاذبه توریستی به مشهورترین منطقه جهان برای گرفتن عکس‌های سلفی و انتشار آن روی اینستاگرام تبدیل شده است.

Dalawella beach 2

ساحل دالاوِلا که در سواحل جنوبی سریلانکا قرار دارد طی سال‌های اخیر مورد توجه مردم جهان قرار گرفته است و میلیون‌ها توریست را از سراسر جهان به سمت خود می‌کشاند. این روزها هشتگ #dalawella در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و به‌خصوص پین‌ترست بسیار محبوب شده است و پربیننده‌ترین هشتگ توریستی در جهان محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است دالاوِلا یک منطقه کوچک محسوب می‌شود که هتل‌های زیادی ندارد و با وجود داشتن طبیعت زیبا، در سال‌های گذشته کمتر مورد توجه قرار گرفته است. ولی کاربران به واسطه عکس‌های سلفی و شبکه اجتماعی اینستاگرام این مرکز را به محبوب‌ترین منطقه جغرافیایی جهان برای گرفتن عکس‌های سلفی تبدیل کرده‌اند.