با اجرای این بازی اندرویدی، ابتدا یک مبارزه تمرینی انجام خواهید داد تا راهنمای تعاملی، نحوه استفاده از امکانات را به شما یاد دهد. بعد از آن باید یک حساب کاربری ایجاد کنید تا امتیازتان در جدول سلاطین مفت خوری ثبت شود. شما میتوانید اطلاعات پروفایل خود شامل ایمیل، لقب و رمز عبور را از قسمت تنظیمات ویرایش نمایید.

 

نکته : لقب با نام کاربری شما متفاوت است و برای نشان دادن امتیازتان در جدول رتبه بندی استفاده میشود.

در گشنه بازی باید غذایتان را با چنگ و دندان پیدا کنید.

مبارزه برای غذای مفتی

 

دست خالی به میدان مبارزه نروید

جنگ رو در رو برای بدست آوردن غذا، کار ساده ای نیست و برای پیروزی در نبرد باید مسلح باشید. در گشنه بازی بخشی به نام سمساری وجود دارد که میتوانید لیست تجهیزات کمکی (نزدیک به ۳۰ مورد) را در آن ببینید. این اسلحه های جالب بر اساس سطح شما در بازی قابل استفاده خواهند بود. برای مشاهده قابلیت های هر سلاح کافی است بر روی آن اشاره نموده و دکمه اطلاعات را لمس کنید.

مثل خیلی از بازی های مبارزه ای دیگر، شما میتوانید تجهیزات خود را در بازی فوق ارتقا دهید. ارتقای سلاح با خرج کردن غذاها یا آب معدنی انجام میشود. با این کار سطح شما در بازی افزایش خواهد یافت و در نتیجه مبارزه های هیجان انگیزتری را تجربه میکنید و امتیاز بیشتری هم میگیرید. اولین سطحی که در آن هستید، بوکش نام دارد و بعد از آن به بوکش سوم، کاسه لیسان، مانده خوران و دیگر القاب بامزه میرسید!

 

نکته : در قسمت سمساری میتوانید لیست تجهیزات را به ترتیب گرسنگی، ندرت و لیگ ببینید. همچنین سلاح های آزاد نشده و قفل، از بقیه قابل تشخیص هستند.

جنگ رو در رو برای بدست آوردن غذا

به ظاهرتان برسید

شاید از ظاهر اولیه خودتان در گشنه بازی خوشتان نیاید اما میتوانید با تلاش زیاد و پیروزی در مبارزه ها، غذا و آب کافی بدست آورید و این ظاهر را تغییر دهید. در بخش کاراکتر از بازی فوق، امکان خریدن لباس و یا تغییر چهره پیش بینی شده است. تنوع لباس ها و اجزای صورت هم به اندازه ای هستند که تیپ و قیافه دلخواهتان را بسازید.

مبارزه برای غذای مفتی

غذا پیدا کنید و برای بدست آوردنش بجنگید

حالا وقت مبارزه برای غذای مفت رسیده و اولین کار، پیدا کردن حریف آنلاین است. در گشنه بازی این کار با عنوان یافتن غذا انجام میشود و حریف شما میتواند از هر شهری باشد. همانطور که گفتیم، نبردهای به صورت همزمان هستند و نوبت حمله در کار نیست. پس باید سریع عمل کنید و خودتان را حسابی مجهز کرده باشید.

هر مبارزه در بازی فوق، مدت زمان محدودی دارد و اگر به پایان برسد، کسی برنده است که جان بیشتری برایش مانده باشد. البته اگر با قدرت کافی وارد میدان نبرد شوید، میتوانید قبل از تمام شدن زمان حریف را شکست دهید و امتیاز بهتری بگیرید. در طول این مبارزه، باید اشیایی مثل قاشق، چنگل، چاقو و غیره را به سمت رقیب پرتاب کنید.

جنگ رو در رو برای بدست آوردن غذا

با هربار پرتاب سلاح به طرف حریف، کمی زمان لازم است تا سلاح دوباره آماده شود. این زمان بر حسب نوع سلاح متفاوت میباشد. شما میتوانید ۱۱ سلاح مختلف و یک سپر دفاعی را به میدان جنگ ببرید که راهنمای بازی، نحوه استفاده از آنها را توضیح داده است. یک اسلحه جالب دیگر هم در اختیارتان قرار خواهد گرفت که متلک نام دارد. اگر تا چند ثانیه از هیچ سلاح دیگری استفاده نکنید، با لمس این دکمه میتوانید یک متلک به حریفتان بگویید!

 

نکته : با پرشدن نوار گشنگی در پایین صفحه، اسلحه ها بارگذاری میشوند و زمان استفاده از آنها افزایش می یابد.

مبارزه برای غذای مفتی

جایزه شما یک جعبه پر از غذاست

با پیروزی در نبردهای هیجان انگیز گشنه بازی، یک جعبه به عنوان جایزه به شما داده میشود. در این جعبه چند عدد آدامس برای چسباندن روی دیوار (منوی اصلی)، مقداری غذا و آب معدنی و همچنین یک تبلیغ ویدیویی به چشم میخورد. با دیدن این تبلیغ قبل از پایان مهلت آن، میتوانید مقدار بیشتری غذا و آب به دست آورید. حتی در صورت شکست هم تماشای یک تبلیغ به شما تعلق میگیرد اما جایزه آن کمتر است.

 

نکته : تعداد آدامس ها، پیروزی های شما را نشان میدهد.

بازی های مبارزه ای

فقط به دنبال غذای مفت نباشید

اگر دوست دارید که حریف هایتان را راحت تر شکست دهید و در جدول رتبه بندی گشنه بازی صعود کنید، بهتر است فقط دنبال غذای مفت نباشید! در بخش فروشگاه بازی فوق، شما میتوانید با خرید بسته های ته دیگ، غذاهای مختلف و آب معدنی را از همین قسمت تهیه نموده و از آنها برای ارتقای تجهیزات کمک بگیرید.

 

نکته : در هر ۲۴ ساعت، جعبه روزانه غذا باز میشود و تعدادی ته دیگه به شما هدیه میدهد.

 

در جدول رتبه بندی چه میگذرد

تمام هیجان رقابت در گشنه بازی، به دلیل صعود در جدول رتبه بندی آن میباشد. در این جدول شما میتوانید تا ۱۰ رتبه نزدیک به خود را ببینید. همچنین امکان مشاهده ۱۰ کاربر برتر به همراه امتیاز و سطح آنها وجود دارد. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری راجب این این کاربران بدست آورید، کافی است ردیف مربوط به هر کدام را لمس کنید. با این کار اطلاعات زیر به نمایش درمی آید:

 • نام سطح و گروه
 • امتیاز
 • تعداد بازی های انجام شده
 • درصد پیروزی ها
 • سلاح های آزاد شده
 • مدت زمان فعالیت در بازی
 • سلاح مورد علاقه
 • اسلحه های در اختیار گرفته

 

نکته : با لمس نام کاربری در منوی اصلی، میتوانید همه این اطلاعات را درباره خودتان مشاهده کنید.

درباره گرافیک و صدای بازی بدانید

بازی فوق از لحاظ طراحی محیط و کاراکترها، نقص خاصی ندارد و میتواند نظر مثبت کاربران را جلب کند. انیمیشن ها و جلوه های تصویری نیز خلاقانه هستند و به جذابیت بازی کمک کرده اند البته انتظار میرفت در قسمت منوها، دقت نظر بیشتری صرف گردد تا هم قالب گرافیکی جذاب تر به نظر برسد و هم جابجایی بین بخش های مختلف راحت تر باشد. موزیک استفاده شده در گشنه بازی افکت های صوتی و دیالوگ ها نیز جالب هستند.

 

به عنوان یک بازی آنلاین و مبارزه ای سرگرم کننده، باید گشنه بازی را جزو نمونه های قوی به شمار آوریم و پیشنهاد میکنیم شما هم به جمع کاربران آن بپیوندید. این بازی اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.

جنگ رو در رو برای بدست آوردن غذا

قابلیت ها و نقاط قوت بازی

 • ایده جالب و جدید
 • اجرای روان در گوشی های مختلف
 • گیم پلی هیجان انگیز و رقابتی به صورت آنلاین و همزمان
 • انواع سلاح ها با قابلیت های مختلف
 • گرافیک زیبا و کاربرپسند
نقاط ضعف بازی

 • پیچیدگی بین اجزای گیم پلی