ساخت باریک ترین و دقیق ترین ردیاب تناسب اندام (+فیلم و عکس)

هر سال ابزار پوشیدنی و ردیاب‌های هوشمند تناسب اندام طراحی و ساخته می‌شود که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

موبنا – یکی از ردیاب‌های پوشیدنی تناسب اندام که در جشنواره فناوری‌های ابزار پوشیدنی هوشمند که اخیراً در یکی از شهرهای حومه لندن برگزار شد، توانست جایزه این جشنواره را به خود اختصاص دهد، مچ بند هوشمند فیت بیت مدل Alta HR نام دارد.

 

 

این ابزار پوشیدنی هوشمند که روی مچ دست بسته می‌شود ضمن اینکه فعالیت روزانه را پیگیری می‌کند، تنها با زدن یک ضربه کوچک روی صفحه فعالیت را اعم از میزان کالری سوخته شده، تعداد گام‌های برداشته شده، مسافت و… نشان می‌دهد.

vpavic 170409 1602 0074.0
این دستگاه هوشمند بر ضربان قلب و خواب کاربر نیز به صورت خودکار نظارت می‌کند تا سلامت قلب و عروق بخصوص ورزشکاران را به اطلاع وی برساند.

 

vpavic 170409 1602 0080.0

این ابزار هوشمند تناسب اندام به‌عنوان باریک ترین دستبند ردیاب موجود در جهان نیز شناخته شده، چرا که تنها ۱۵ میلی متر عرض دارد و به گونه‌ای طراحی شده که بسیار مشتری پسند است. از سوی دیگر به‌دلیل استفاده از چرم نرم و قابل تنظیم استفاده از آن برای کاربران بسیار راحت است و حتی هنگام خواب کاربر احساس راحتی می‌کند.

 

Fitbit Alta HR Back Black.0

 

Fitbit Alta HR Fitness Tracker

این ردیاب تناسب اندام به‌عنوان دقیق‌ترین ردیاب انتخاب شده است. Alta HR می‌تواند بر ضربان قلب و خواب کاربر به‌صورت دقیق نظارت کرده و بعد از تجزیه و تحلیل، اطلاعات را در برنامه‌ای که روی تلفن همراه وی نصب شده است، نشان دهد. این دستگاه هوشمند نسبت به ردیاب‌های مشابه خود دارای باتری با عمر طولانی‌تر است تا آنجا که باتری آن تا یک هفته کار می‌کند.

 

vpavic 170409 1602 0097.0.0

vpavic 170409 1602 0119.0

Alta HR در برابر آب، عرق و باران مقاوم است گفتنی است این ردیاب در دو سایز کوچک و بزرگ تولید شده و به قیمت ۱۵۰ دلار در بازار به فروش می‌رسد.

 منبع: روزنامه ایران | نویسنده: سوسن صادقی