معرفی سرویس‌ها و ارائه‌ی تخفیف‌های رایتل در یازدهمین نمایشگاه رسانه­ های دیجیتال

یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال با حضور رایتل و معرفی سرویس های این اپراتور ۲۰ تا ۲۶ آبان ماه در شبستان اصلی مصلی تهران در حال برگزاری است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی رایتل، یازدهمین نمایشگاه بین­ المللی رسانه ­های دیجیتال در حالی با حضور رایتل برگزار می ­شود که این اپراتور سرویس ­های نوین خود را در این نمایشگاه معرفی می­ کند.
گفتنی است رایتل در یازدهمین نمایشگاه رسانه­ های دیجیتال به معرفی سرویس­ های تلویزیون همراه، هم آهنگ، راینواز، رایتل من و کافه رایتل می ­پردازد.
علاقه مندان می­ توانند با مراجعه به غرفه رایتل سرویس ­های مذکور را بررسی و با قابلیت­ های آن آشنا شوند. همچنین در این نمایشگاه مراجعه­ کنندگان می‌توانند نسبت به تهیه سیمکارت اعتباری با ۷۵ درصد تخفیف اقدام کنند.
بازدیدکنندگان این نمایشگاه از ۳۰ تا ۵۰ درصد تخفیف در خرید بسته‌های بلند مدت مصرفی سیمکارت‌های دایمی و اعتباری برخوردار خواهند شد علاوه بر این امکان خرید سیم­کارت دیتا به همراه مودم و بسته اینترنتی با تخفیف ویژه فراهم است.
رایتل در این نمایشگاه به دارندگان گوشی یا تبلت به صورت رایگان سیم­کارت دیتا و به افراد ۱۸ ساله نیز سیمکارت اعتباری رایگان هدیه می دهد.