جهرمی:

راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است که راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست که اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است، بلکه همیشه همراهی مردم باعث موفقیت ما بوده است.

موبنا – به گزارش موبنا، محمدجواد آذری جهرمی – رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت – در واکنش به اظهارات اخیر یکی از مسوولان قضایی که شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام را زمینه‌ساز نفوذ و پیشبرد اهداف گروه‌هایی مانند داعش در ایران دانسته بود، در اینستاگرام خود نوشت:
“منافقین و داعش از یک ابزار ارتباطی استفاده کرده اند”؛ جمله ای خبری که تحلیل شنونده از نحوه بیان گوینده این است که بایستی با این ابزار ارتباطی برخورد کرد. تهدید وزیر ارتباطات هم چاشنی نشان دادن جدیت ما. بالاخره دستمان به وزیر می رسد اگر به داعش و منافقین و سرویس دهنده بیت المللی نمی‌رسد!
مجموع دنبال کنندگان منافقین کوردل و داعش در کشور چقدر است؟ خدمات مفید و دنبال کنندگان آن چقدر هستند؟ وقتی اینگونه بیان می‌کنیم دشمنان ما راهکار خوبی یاد می‌گیرند و آن هم اینکه برویم از نقاط قوت ایران استفاده کنیم، عده ای هستند که آنها را خراب می‌کنند و در مردم نارضایتی ایجاد می‌شود و هدف ما چه چیزی بهتر از اینکه بین مردم و حاکمیت اختلاف ایجاد کنیم؟
راهکار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست که اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است. همیشه همراهی مردم باعث موفقیت ما بوده است. البته پیگیری همدلانه نه تهدید آمیز برای پاکسازی فضای مجازی هم ضروری است.