ارائه نسخه iOS همراه بانک جدید ملت

نسخه IOS همراه بانک جدید ملت در دسترس مشتریان دارنده گوشی های اپل قرار گرفت.

موبنا – به گزارش موبنا، بنابر اعلام بانک ملت، پس از ارائه نسخه جدید همراه بانک ویژه گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید، این نسخه برای گوشی‌های دارای سیستم عامل IOS نیز ارائه شد.
سایت جدید همراه‌بانک ملت نیز در دسترس مشتریان قرار گرفته و در این راستا همزمان با ایجاد نمای گرافیکی جدید در سایت همراه بانک ملت، نسخه ۱.۰.۹ نرم‌افزار همراه بانک برای دارندگان تلفن‌همراه با سیستم عامل اندروید و همچنین نسخه ۱.۰.۰ نرم‌افزار همراه بانک برای دارندگان تلفن‌همراهApple با سیستم عاملIOS، قابل دریافت است.
دارندگان تلفن‌همراه Apple، برای دریافت نسخه جدید نرم‌افزار همراه بانک ملت نیازی به مراجعه به سایت App Store ندارند و دریافت نرم‌افزار از طریق سایت جدید همراه بانک به دو روش دانلود نرم‌افزار از طریق مرورگر تلفن همراه و دانلود فایل IPA ازطریق مرورگر رایانه امکان‌پذیر شده است.
همچنین در حال حاضر امکان دانلود نسخه اندروید با استفاده ازQR Codeنیز فراهم است و به زودی این امکان برای دارندگان تلفن‌همراه Apple نیز ارائه می‌شود.
ورود به سایت قدیم همراه بانک ملت و استفاده از خدمات مربوط به نسخه پیشین همراه بانک همچون دریافت نرم‌افزار، دریافت کلید تبادل و انتخاب حساب‌ها برای مشتریان، همچنان امکان‌پذیر است.
بانک ملت برای اطلاع‌رسانی بیشتر به مشتریان، نسبت به توزیع کتابچه‌های آموزشی مربوط به سامانه همراه بانک (نسخه جدید) و خدمت سپان (سامانه پرداخت از نزدیک‏- با استفاده از تکنولوژیNFC) نیز اقدام کرده است.