گام جدید پات؛ رونمایی ازPDA

با حضور نمایندگان بانک کار آفرین، شرکت ورانگر و شرکت کارت اعتباری ایران کیش از محصول PDA رونمایی شد.

موبنا – به گزارش موبنا، صادق فرامرزی مدیرعامل ایران کیش ضمن ابراز خرسندی از حضور دراین مراسم گفت: محصولی که امروز با همکاری بانک کارآفرین، شرکت ورانگر و شرکت ایران کیش رونمایی می شود، محصول کاملی است که همه مراحل تست را پشت سر گذاشته و از همین رو می‌توان آن را به سرعت در بازار عرضه کرد.

وی با بیان اینکه محصول pda وقتی امکان پرداخت داشته باشد با پوز جی پی آراس و یا حتی ام پوز قابل قیاس نیست افزود :عرضه pda ، با نرم افزاری کامل که امکان پرداخت را نیز فراهم کرده است، فواید زیادی برای شرکت های پخش دارد و باعث جلوگیری از اتلاف پول‌هایی خواهد شد که قبلا نقدی گرفته می‌شد و برنمی‌گشت و یا با تاخیر برمی‌گشت.

وی ادامه داد: در اکوسیستم پات، ایران کیش روی این ابزار، تسهیم و تقسیم و تخفیف نیز به وجود می‌آورد تا همچون پروژه آسان خرید، بحث pda را نیز با این امکانات همراه کنیم.

فرامرزی ابراز امیدواری کرد که این محصول در بازار موفق شود .

نازیلا آستانی نژاد، مدیر فناوری اطلاعات بانک کار آفرین نیز دراین مراسم گفت: از همکاری صمیمانه‌ای که بین بانک کار آفرین و دو شرکت معتبر ورانگر و ایران کیش صورت گرفته است خیلی خوشحالم . واقعیت آن است که از دید هر بانکی آنچه ورای تولید برای یک بانک اهمیت دارد پشتیبانی آن سرویس است.

وی افزود : اما اکنون دو شرکت که سابقه پشتیبانی قبلی از بانک کار آفرین را دارند در کنار ما هستند و از همین رو خیال بانک کارآفرین از بابت رضایتمندی مشتریان راحت است و این موضوع نوید این را می‌دهد تا ما در همکاری جدید در محصول pda بتوانیم سرویس‌های جدیدی، را به کشور ارائه بدهیم و در رقابت بین‌المللی عقب نمانیم.

فرهادوکیلیان معاون توسعه بازار ایران کیش نیز با بیان اینکه باید از همکاری بانک‌های کارآفرین، ایران کیش و ورانگر با عنوان یک کنسرسیوم یاد کرد گفت : ارائه محصول pda برای اولین بار به منظور توسعه خدمات و محصولات نوین تدوین شده و با مخاطبان مشخص با عاملیت بانک کارآفرین عملیاتی می‌شود.

وی به نقش پررنگ شرکت ورانگر نیز اشاره کرد و گفت: به جهت آن که این شرکت از بزرگترین شرکت‌های تامین نرم‌افزار و سخت‌افزارهای مرتبط با شرکت‌های پخش است، ما با قرارداد مشترک با این شرکت و همکاری همیشگی که با بانک کارآفرین داریم، موفق شدیم محصول pda را در جهت خدمات بیشتر به ملت عزیزمان پیشکش کنیم.

پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش نیز بابیان اینکه برای رسیدن به این محصول، کار فنی و پیچیده‌ای صورت گرفته است گفت: اتفاق بزرگی در صنعت پخش روی داد. اینکه یک سیستم پرداخت راه اندازی شود که کاملا مستقل از اپلیکیشن پخش بوده و درعین حال هردو بتوانند با یکدیگر ارتباط داشته و عملیات پرداخت را انجام دهند دستاوردی بود که به دو تیم فنی کاملا خبره نیازداشت و خوشبختانه ایران کیش تجربه پرداخت خود، را با کمک ورانگر تلفیق کرد و راه برای سیستم‌های پرداخت و پخش در آینده باز شد.

آرمان فضلی مدیر عامل شرکت ورانگر نیز در این ارتباط گفت: ما فعالیت‌هایمان را مدت‌ها است در کنار بانک کارآفرین دنبال می‌کنیم، اما چندین بار با مدیران وقت پروژه‌هایی را مطرح کردیم که در آن به مشکلاتی برمیخوردیم. مشکلاتی که حل آن در اختیار شرکت‌های نرم‌افزاری نبود بلکه حل آن، نیاز به یک پایه محکم در psp داشت و خوشحالیم که با گذشت چندین سال بالاخره امروز با حضور یک بانک معتبر و یک شرکت پرداخت معتبربه نام ایران کیش موفق شدیم تا این سیستم را به صنعت پرداخت ارائه دهیم.