معاون پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

برخورد با حرکات نامتعارف رانندگان خودروهای لوکس

معاون عملیات و ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با حرکات نامتعارف شبانه رانندگان خودروهای لوکس خبر داد.

سرهنگ پرویز حسینی معاون عملیات و ترافیکی پلیس راهور تهران در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران، گفت: طرح برخورد با حرکات مخاطره آمیز رانندگان خودروهای لوکس به مرحله اجرا رسیده که در همین راستا با این دسته از رانندگان که اقدام به حرکت با سرعت‌های غیر مجاز، حرکات نمایشی و آکروباتیک می‌کنند، برخورد قانونی خواهد شد و با حکم قضایی که پلیس اخذ نموده، نسبت به توقیف آن اقدام خواهد شد و از هرگونه ارائه خدمات به این رانندگان ممانعت خواهد شد.

این مقام مسئول پلیس در ادامه افزود: طرح‌هایی در جهت برخورد با تخلفات شبانه رانندگان در حال اجرا است که شب گذشته نیز برخوردهایی با این دسته از رانندگان صورت گرفته است.

معاون عملیات و ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: در این طرح آن دسته از رانندگانی که را سرعت 50 کیلومتر بیش از حد مجاز و 30 تا 50 کیلومتر بیش از حد مجاز رانندگی می‌کنند، به ترتیب یک میلیون و 500 هزار ریال جریمه خواهند شد و جریمه تخلف حرکات مارپیچ (آکروباتیک)، یک میلیون ریال است.

سرهنگ حسینی در پایان اذعان کرد: البته صرفا این طرح مخصوص خودروهای لوکس نیست، بلکه در این طرح با رانندگان خودروهای غیر لوکس و حتی وسایل نقلیه سنگین از جمله کامیون‌ها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید.