پیدا کردن نان پست شده سالم به سرباز جنگ جهانی اول بعد از ۱۰۰ سال

بسته نانی که ۱۰۰ سال قبل به سرباز جنگ جهانی اول پست شده بود و هرگز به دست او نرسید، کاملا سالم در یکی از شهرهای انگلستان پیدا شد.

موبنا – یکی از ساکنان شهر چلسی ۱۰۰ سال قبل به یکی از سربازانی که در جنگ جهانی اول حضور داشت بسته‌ای ارسال کرده بود و هم‌اکنون پس از گذشت یک قرن این بسته کاملا سالم پیدا شد.

«لیلی هاگس» در زمان جنگ جهانی دوم یک بسته کوچک حاوی یک تکه نان را برای «الکس هاگس» برادر خود پست کرده بود که البته بسته هرگز به دست او نرسید و در همان روزها الکس پس از اصابت گلوله و جراحت، به بیمارستان مرکزی لندن انتقال یافت.

13950801001017 PhotoL

این تکه نان نپخته از مغازه‌ای تهیه شده بود که الکس علاقه زیادی به محصولات آن داشت و پس از گذشت مدتی بسته به لیلی برگشت، و او آن را برای ده‌های متوالی به همین شکل نگه داشت.

13950801001024 PhotoL

روز گذشته «هازل هاگس» دختر لیلی که هم‌اکنون ۸۴ سال دارد و در شهر هرفوردشایِر زندگی می‌کند، برای مرتب کردن خانه مادرش که سال‌هاست از دنیا رفته به آنجا مراجعه کرده بود و این بسته را بین وسایل شخصی او پیدا کرد.

13950801001033 PhotoL

خانم هازل در این خصوص گفت: «لیلی به خوبی می‌دانست که برادرش به این نوع نان علاقه زیادی دارد و به همین خاطر آن را پست کرد. زمانی که بسته برگشت خورد، علاقه لیلی به برادش به‌قدری بود که بسته حاوی نان را برای همیشه نگه داشت».

 منبع: فارس

Mobna-Telegram