سامسونگ تا زمان حل مشکل Galaxy Note 7 به صاحبان این گوشی Galaxy J می‌دهد

سامسونگ این روزها سخت‌ترین روزهای حضور در بازر جهانی گوشی‌های هوشمند را پشت‌سر می‌گذارد و از زمان آتش گرفتن مکرر گوشی‌های Galaxy Note 7، از محبوبیت محصولات این شرکت کره‌ای در بازار جهان کاسته شده است.

موبنا، رضا خواجه‌وند – هم اکنون قرار است تمام گوشی‌های Galaxy Note 7 از سراسر جهان جمع‌آوری شوند و سامسونگ برای آنکه صاحبان این دستگاه را با مشکل مواجه نکند، به صورت موقت یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy J را در اختیار آنها می‌گذارد.

شرکت سامسونگ برای حل مشکل پیش آمده طرح جهانی با نام Exchange Program را راه‌اندازی کرده است و به موجب آن افرادی که هم‌اکنون فبلت Galaxy Note 7 را خریداری کرده‌اند دو گزینه را پیش روی خود می‌بینند.

نخستین گزینه این است که افراد می‌توانند پس از تحویل Galaxy Note 7 به یکی از شعبات سامسونگ به صورت موقت یک دستگاه گوشی هوشمند Galaxy J را در اختیار بگیرند تا پس از حل مشکل، Galaxy Note 7 جدید به آنها تحویل داده شود.

samsung-to-give-galaxy-note-7-1

با انتخاب این گزینه زمانی که مشکل Galaxy Note 7 برطرف شود و کاربران بتوانند گوشی مورد نظر خود را بدون هرگونه نقص در اختیار بگیرند، گوشی Galaxy J را پس خواهند داد.

گزینه دوم این است کاربران می‌توانند گوشی هوشمند Galaxy Note 7 را برای همیشه به شرکت سامسونگ پس دهند و در عوض یکی از گوشی‌های Galaxy S7 یا Galaxy S7 edge را در اختیار بگیرند. برای مابقی پولی که کاربران هنگام خرید Galaxy Note 7 پرداخت کردند هم این برنامه‌ریزی صورت گرفته است تا کاربران لوازم جانبی مورد نیاز خود را از سامسونگ دریافت کند.

بر این اساس توجه داشته باشید که اگر Galaxy Note 7 را با یکی از گوشی‌های Galaxy S7 یا Galaxy S7 edge عوض کنید، پس از حل مشکل آتشسوزی در فبلت جدید سامسونگ امکان پس گرفتن آن وجود نخواهد داشت.