فروش کارت حافظه 200 گیگابایتی microSD به ارزان‌ترین قیمت

امکان افزایش حافظه داخلی گوشی هوشمند یا رایانه لوحی یکی از مهم‌ترین قابلیت‌ها محسوب می‌شود که آیفون اپل از این مزیت بی‌بهره مانده است و هم‌اکنون کاربران می‌توانند حافظه‌های جانبی با ظرفیت بالا را برای گوشی‌های جدید خود در اختیار بگیرند.

موبنا، رضا خواجه‌وند – از آنجایی که نسل جدید دوربین‌های دیجیتالی موبایلی قابلیت تصویربرداری 4 هزار پیکسلی دارند، به همین خاطر حافظه داخلی 32، 64 یا حتی 128 گیگابایتی هم نیاز کاربران را برطرف نمی‌کند و بر این اساس اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که قصد خرید حافظه داخی جدید را دارید، بهترین زمان آن فرا رسیده است.

شرکت SanDisk از بزرگترین تولیدکنندگان حافظه‌های جانبی در جهان کارت microSD با ظرفیت 200 گیگابایتی را عرضه می‌کند و هم‌اکنون فروشگاه اینترنتی آمازون آن را با ارزان‌ترین قیمت می‌فروشد.

کاربران هم‌اکنون می‌توانند یک قطعه کارت حافظه microSD ساخت شرکت SanDisk با ظرفیت داخلی 200 گیگابایت را به قیمت 60 دلار خریداری کنند. این رقم نسبت به قیمت اصلی کارت حافظه مذکور 20 دلار ارزان‌تر است.

microsd-200gb-1

البته باید توجه داشت ظرفیت‌های کمتر این کارت حافظه نیز در فروشگاه اینترنتی آمازون ارزان شده است. به عنوان مثال کارت microSD با حافظه 32 گیگابایتی 10.59 دلار، مدل 64 گیگابایتی با قیمت 19.69 دلار و مدل 128 گیگابایتی با قیمت 40 دلار فرخته می‌شوند.

البته توجه داشته باشید همه دستگاه‌های موبایلی کنونی قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD با ظرفیت 200 گیگابایت را ندارند و به همین خاطر بهتر است قبل خرید حافظه جانبی جدید، مشخصات دستگاه خود را یک بار دیگر کنترل کنید.

One thought on “فروش کارت حافظه 200 گیگابایتی microSD به ارزان‌ترین قیمت

امکان نظردهی غیرفعال شده است.