T-Mobile آیفون 7 رایگان هدیه می‌دهد

شرکت اپل روز گذشته جدیدترین گوشی هوشمند خود را با نام آیفون 7 معرفی کرد و اپراتور T-Mobile از امروز طرحی را به اجرا گذاشت که به موجب آن می‌توان یک دستگاه گوشی آیفون 7 را به صورت رایگان در اختیار گرفت.

موبنا، رضا خواجه‌وند – این اپراتور موبایلی گفت از روز جمعه نهم سپتامبر کلیه کاربران آمریکایی می‌توانند دو گوشی هوشمند آیفون 7 و آیفون 7 Plus را از روی فروشگاه اینترنتی شرکت مذکور پیش‌خرید کنند.

در طرح جدید گفته شد اگر کاربران هم‌اکنون صاحب یک دستگاه آیفون 6، آیفون 6 Plus، آیفون 6s، یا آیفون 6s Plus هستند، می‌توانند با تحویل دادن گوشی خود به این اپراتور موبایلی برای دوره زمانی 24 ماه اعتبار 650 دلاری در هزینه‌های ماهانه خود دریافت کنند.

t-mobile-iphone-2

بد نیست بدانید اعتبار 650 دلاری معادل یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون 7 با حافظه داخلی 32 گیگابایت است. به عبارت دیگر می‌توان گفت اگر یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون 6 یا مدل‌های بالاتر آن را به اپراتور موبایلی T-Mobile تحویل دهید، می‌توانید یک دستگاه آیفون 7 با حافظه داخلی 32 گیگابایت هدیه بگیرید.

در عوض، اگر قرار باشد یک دستگاه گوشی هوشمند آیفون 7 Plus یا آیفون 7 با حافظه داخلی بیشتر در اختیار بگیرید تنها کافی است هزینه اندکی را به مبلغ مذکور اضافه کنید.