طی سال ۹۴؛

واگذاری ۴۳ هزار و ۴۱۰ پورت اینترنت پرسرعت به متقاضیان در زنجان

مدیر عامل شرکت مخابرات استان زنجان گفت: طی سال گذشته ۴۳ هزار و ۴۱۰ پورت اینترنت پرسرعت به متقاضیان در این استان واگذار شده است.

موبنا – به گزارش خبرنگار موبنا، نیکنام جدیدی ظهر دوشنبه در مراسم اهدای جوایز به برندگان جشنواره بهار تا بهار ویژه مشترکین اینترنت پرسرعت استان بابیان اینکه سال گذشته ۵۴ هزار و ۲۸ پورت اینترنت پرسرعت منصوبه در استان وجود داشت، افزود: این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آن، ۴۵ هزار و ۶۱۸ پورت بود که هشت هزار و ۴۱۰ پورت افزایش‌یافته است.
وی ادامه داد: طی سال گذشته ۴۳ هزار و ۴۱۰ پورت اینترنت پرسرعت به متقاضیان در این استان واگذارشده که این میزان در مدت مشابه سال ماقبل آن ۳۰ هزار و ۵۲۸ پورت بود که ۱۲ هزار و ۸۸۲ پورت افزایش نشان می‌دهد.
جدیدی افزود: تمامی اقدامات شرکت مخابرات استان زنجان در سال جاری فراهم کردن سرویس‌های قابل‌قبول، مطابق با استانداردها متمرکزشده و برای تحقق این امر نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان زنجان بابیان اینکه شرکت تلاش دارد سرویس‌های قابل‌قبول و استاندارد را به‌تمامی مشترکان این شرکت فراهم و ارائه کند، گفت: در حال حاضر و بررسی‌های انجام‌گرفته نشان می‌دهد مشترکان این شرکت از سرویس‌های ارائه‌شده رضایت نسبی دارند ولی تا رسیدن به هدف نهایی باید اقدامات بیشتری انجام بگیرد.