بزرگترین بیلبورد دیجیتالی تبلیغاتی جهان در مسکو

سامسونگ در منطقه سوکول در شهر مسکو یک بیلبورد تبلیغاتی نصب کرده است که از آن به عنوان بزرگترین بیلبورد دیجیتالی جهان یاد می‌شود.

موبنا، رضا خواجه‌وند – این بیلبورد دیجیتال که شبیه به گوشی هوشمند Galaxy S7 edge ساخته شده است 262.47 فوت ارتفاع و 131.23 فوت عرضه دارد و کیفیت تصویر آن به گونه‌ای است که مردم در خیابان از فاصله 1.37 مایلی می‌توانند تمام تصاویر را با جزییات کامل در آن مشاهده کنند.

سامسونگ با بررسی‌هایی که انجام داده است به این نتیجه رسیده که در هر روز بیش از 800 هزار نفر مقابل این بیلبورد دیجیتال می‌ایستند و با دقت تمام توضیحاتی که در آن منتشر می‌شود را مشاهده می‌کنند.

Samsung billboard Moscow Galaxy S7 edge1

این بیلبورد دیجیتالی با نمایشگر LED ساخته شده است و سامسونگ قصد دارد مدل‌های بعدی آن را در فرودگاه بین‌المللی مسکو و شرمتیوف نصب کند.

البته پلیس راهنمایی و رانندگی مسکو اعلام کرده است که این بیلبورد تبلیغاتی به دلیل اندازه بزرگ و جذابیتی که دارد، باعث ایجاد ترافیک در خیابان شده است و می‌بایست محل استقرار آن تغییر کند.

در حال حاضر Galaxy S7 و Galaxy S7 edge از پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در جهان محسوب می‌شوند و سامسونگ با اقدام جدید خود تصمیم دارد بازار خود را در کشور روسیه هم تقویت کند.