اپ هایی پرکاربرد برای مادران

شاید برای بسیاری از بانوان یک هدیه ی کاربردی، مورد پسندتر از گل و هدایای روتین محسوب می شود. یکی از کاربردی ترین هدایایی که می توان نام برد، اپ هایی هستند که در ادامه مطلب به معرفی هر کدام از آن ها خواهیم پرداخت.

موبنا، رکسانا دانیالی – لازم به ذکر است که این برنامه ها برای سیستم عامل آی او اس طراحی شده اند.


1. Clue
Clue برنامه ای است که به کمک آن بانوانی که قصد باردار شدن دارند می توانند از زمان بندی مورد نیاز خود آگاه شوند. جالب تر آن که این برنامه به سادگی با ساعت اپل شما هماهنگ شده و امکان پیگیری راحت تر را در اختیارتان قرار می دهد. Clue آپشن های دیگری نظیر میزان خواب، وزن و ورزش های لازم برای سیستم بدنی شما را نیز شامل می شود.
1


 

2. Cycles
این برنامه نیز کارایی اپ قبلی را دارد با این تفاوت که در Cycle زوجین هر دو می توانند از این برنامه استفاده کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورند. پیش بینی های این اپ در مورد زمان مناسب بارداری از آن جایی که بر پایه تحقیقات علمی مدرن صورت گرفته است، نزدیک به 95 درصد دقت و صحت خواهد داشت.
2


3. Baby Adopter
این اپ می تواند فعالیت هایی که برای نگه داری از یک نوزاد نیاز است را به شما آموزش دهد. در واقع در قالب یک بازی پرستاری کودک، نکات لازم آموزش داده می شوند. از ویژگی های این اپ، محیط های مختلف است در نتیحه می توانید از نوزاد در مکان های متفاوت و به تناسب هر کدام مراقبت کنید.
3


4. Babytree
Babytree یک محیط اجتماعی آنلاین است که مادران می توانند تمام اطلاعات مورد نیاز خود برای مثال در مورد مراقبت از فرزند خود را از طریق سایر مادران عضو این اپ به دست آورند. البته این اپ مشاورین متخصصی را در این زمینه نیز دارد. تمام جنبه های آموزشی برای یک مادر از نحوه غذا دادن تا برنامه ی واکسیناسیون نوزاد در Babytree گردآوری شده است.
4


5. Baby Tracker
اگر مادری با مشغله های زیاد هستید، این اپ می تواند شما را نجات دهد! چرا که تمام فعالیت های کودک را چک کرده و شما را برای انجام کار ها یادآوری می کند. در واقع برنامه کاملی از زندگی نوزاد خواهد بود. می توانید اطلاعات اپ را حتی با دوستان و یا خاتواده خود به اشتراک بگذارید.
5


6. WebMD
وب ام دی بیشتر برای مادرانی توصیه می شود که فرزند آن ها کمی بزرگ شده است و سرشان خلوت تر است! در این برنامه می توانید علائم خود را چک کرده، دوره های درمانی پیشنهاد شده را بررسی کرده و اطلاعات به روز برای داشتن یک زندگی سالم تر را به دست آورید.
photo_2016-04-17_09-57-59


7. Yummly
Yummly برنامه ای است که به کمک آن قادر خواهید بود پخت و پز های سالم تر و بهتری را تجربه کنید. همچنین می توانید بنا بر سلیقه ی خود دستور العمل های موجود را شخصی سازی کرده و در اختیار سایر کاربران قرار دهید.
8

One thought on “اپ هایی پرکاربرد برای مادران

امکان نظردهی غیرفعال شده است.