لو رفتن تصویری جدید از پرچمدار هوآوی

به تازگی تصویری از مدیر شرکت هوآوی در اینترنت منتشر شده است که وی را در حال صحبت با موبایلی ناشناخته نشان می دهد. این موبایل بدنه ای آلمینیومی دارد و از سنسور اثر انگشت و دوربین دو گانه بهره می برد.

لو رفتن تصویری جدید از پرچمدار بعدی هوآوی؛ P9 با دوربین دوگانه در راه است

با توجه به اینکه هوآوی در اواخر اسفند با ارسال دعوتنامه مراسم معرفی P9، حضور دوربین دوگانه در این دستگاه را تایید کرد، می توان اظهار داشت که موبایل مذکور همان پرچمدار آتی سازنده چینی است.

در رابطه با P9 پیش بینی می شود که هوآوی از پردازنده اختصاصی Kirin 950 استفاده نماید و ۳ گیگابایت رم را نیز در مجموعه سخت افزاری این دستگاه به کار بندد. P9 احتمالا نمایشگری ۵.۸ اینچی خواهد داشت و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

لو رفتن تصویری جدید از پرچمدار بعدی هوآوی؛ P9 با دوربین دوگانه در راه است

علاوه بر این، شنیده ها حکایت از آن دارند که هوآوی سه نسخه دیگر از P9 را نیز تدارک دیده است.

اولین مورد P9 Lite است که احتمالا با پردازنده Snapdragon 650 عرضه می شود و از ۲ گیگابایت رم بهره می برد. این دستگاه صفحه نمایشی ۵.۲ اینچی دارد و حافظه داخلی آن برابر با ۱۶ گیگابایت است.

مدل دیگر P9 Special نام دارد که از Kirin 955 استفاده می کند و از رمی ۴ گیگابایتی نیز کمک می گیرد. ابعاد نمایشگر این نسخه با P9 اصلی تفاوتی ندارد، اما هوآوی حافظه داخلی دستگاه را در این نسخه به ۶۴ گیگابایت افزایش داده است.

آخرین مدل نیز P9 Max نامیده می شود که یک تبلت غول آسای ۶.۸ اینچی به شمار می رود. این دستگاه نیز مانند P9 Special از پردازنده Kirin 955 استفاده می کند و به همراه ۴ گیگابایت رم، در مدل های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی قرار است به بازار عرضه شود.