گوشی‌های هوشمند ال‌جی نادیده گرفته می‌شود؟

موبنا – اگر نگاهی به بررسی‌ و تحلیل گوشی‌های هوشمند در سایت‌های اینترنتی مختلف بیاندازید، به این نتیجه خواهید رسید که ال‌جی از بهترین گوشی‌های هوشمند جهان را در اختیار کاربران می‌گذرد و در این فرآیند سری محصولات G ال‌جی همواره توانسته است از 10 امتیاز 9 را به دست آورد.

به گزارش موبنا، با این وجود ال‌جی هرگز نتوانسته است سهم قابل ملاحظه‌ای از بازار جهانی دستگاه های موبایلی را به خود اختصاص دهد.

این شرکت کره‌ای در فصل چهارم سال 2015 میلادی به میزان اندک موفق شد سهم خود در بازار جهانی را نسبت به مت مشابه سال قبل افزایش دهد و در مجموع 60 میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش برساند.

شرکت ال‌جی در سه ماه پایانی اسل 2015 میلادی چند صد میلیون دستگاه الکترونیکی به فروش رساند. ولی بخش اعظم آنها به لوازم خانگی و سیستم‌های تهویه هوا مربوط می شد.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند ال‌‌جی هرگز نمی‌تواند در مقابل رقیب کره‌ای خود یعنی سامسونگ به موفقیت برسد و جایگاه شرکت‌های چینی در بازار جهانی گوشی‌های هوشمند را به دست آورد. بر این اساس بهبود شرایط مالی و سهم بازار جهانی ال‌جی چندان عملی به نظر نمی‌رسد.

در این شرایط ما با شرکتی مواجه هستیم که گوشی‌های هوشمند پیشرفته و کارآمد می‌سازد و البته، محصولات آن هرگز مورد توجه کاربران قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل است که گفته می‌شود کاربران جهانی گوشی‌های هوشمند شرکت ال‌جی را نادیده می‌گیرند.

100/