OnePlus X با قیمت 267 دلار عرضه می‌شود

موبنا – قرار است گوشی هوشمند OnePlus X در تاریخ 29 اکتبر معرفی شود و با اندازه کوچک‌تر از OnePlus 2 وارد بازار گوشی‌های اندرویدی شود.

به گزارش موبنا، از هم‌اکنون تا زمان معرفی رسمی این گوشی هوشمند تنها دو روز باقی مانده است و با این وجود منابع آگاه باز هم از گمانه‌زنی در این زمینه دست برنمی‌دارند. این طور که در آخرین خبرها گفته شده است، این گوشی هوشمند با قیمت 249 دلار وارد بازار می‌شود که نسبت به مدل‌های قبلی گران‌تر است.

شرکت OnePlus هم‌اکنون در آگهی‌های تبلیغاتی خود تصاویر رسمی این محصول را منتشر کرده است. در این تصاویر سطح روی گوشی هوشمند دیده می‌شود و شرکت چینی در زیر آگهی‌ها نوشته است که آن را با قیمت 1699 یوآن می‌فروشد.

با توجه به ارزش کنونی ارز در بازار جهانی قیمت 1699 یوآن را می‌توان معادل 267 دلار یا 242 یورو دانست. البته این قیمت برای بازار چین اعلام شده است. ولی با این وجود می‌توان قیمت نهایی OnePlus X در بازار جهانی را هم نزدیک به همین رقم دانست.

بر اساس اخباری که از قبل منتشر شده بود، OnePlus X نمایشگر لمسی 5 اینچی با کیفیت 1080 پیکسلی دارد و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌توان به دوربین 13 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی، حافظه داخلی 32 گیگابایتی و رم 3 گیگابایتی اشاره کرد.

100/