پیش ثبت نام الکامپ 21 تا پایان وقت اداری امروز

موبنا- علاقه مندان به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم تا ساعت 16 روز دوشنبه 20 مهر ماه فرصت دارند تا نسبت به پیش ثبت نام اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار موبنا، باقر بحری سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ بیست و یکم با اعلام این خبر گفت: طی دو روز گذشته بیش از 32 هزار متر از فضای نمایشگاه پیش ثبت نام شده است و با توجه به اینکه امروز آخرین مهلت پیش ثبت نام الکامپ است بر متراژ درخواستی افزوده خواهد شد.
بحری با تاکید بر اینکه پایان یافتن مهلت پیش ثبت نام به این معنا نیست که شرکتی پس از موعد تعیین شده، نتواند در ثبت نام نهایی شرکت کند، گفت: پیش ثبت نام انجام شد تا میزان استقبال و ظرفیت های الکامپ سنجیده شود تا به کمک آنها معیارهای برگزاری الکامپ و دسته بندی این نمایشگاه را تعیین کنیم.
سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ با اعلام اینکه تاکنون نزدیک به دو برابر فضای نمایشگاهی که به الکامپ اختصاص داده شده، پیش ثبت نام داشته ایم، گفت: شرکت سهامی نمایشگاه ها بیش از 20 هزار متر به نمایشگاه الکامپ سال جاری فضا اختصاص داده است. نسبت به متراژ ایده آل بسیار فضای محدوی داریم و این پیش ثبت نام نشان داد که میزان استقبال به طور چشمگیری بالاست.
بحری در پایان از شرکت ها خواست، به رغم وجود فرصت بعد از اتمام مهلت پیش نام، در مهلت باقی مانده برای پیش ثبت نام اقدام کنند، افزود: اگر همه شرکت ها در مهلت مقرر شده اقدام کنند، تیم اجرایی الکامپ می تواند مطابق با برنامه عمل کرده و همه قوای خود را برای انجام مرحله بعدی که جانمایی است به کار بگیرد.
129/