نخستین تصاویر از HTC One A9 منتشر شد

موبنا – شرکت HTC در حال برنامه‌ریزی است تا هفته آینده در تاریخ 20 اکتبر گوشی هوشمند جدید خود را در معرض دید عموم قرار دهد. ولی منابع آگاه هم‌اکنون تصاویر این گوشی را که با نام One A9 شناخته می‌شود، منتشر کردند.

به گزارش موبنا، اگرچه HTC تلاش فراوان کرد مشخصات این گوشی هوشمند مخفی بماند، ولی منابع آگاه تصاویری از آن تهیه کردند و روی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

این گوشی هوشمند پیش‌تر با نام HTC Aero شناخته می‌شود و این تصاویر برخی مشخصات آن را نمایان کرد. در حالت کلی می‌توان گفت این محصول از نظر ظاهری شباهت زیادی به آیفون 6 اپل دارد.

در قسمت پایین نمایشگر یک کلید سخت‌افزاری بزرگ تعبیه شده است که قابلیت‌های Back/Home/Task به آن واگذار می‌شود و البته کاربران برای شناساندن اثر انگشت خود هم از این کلید استفاده می‌کنند.

بدنه این گوشی هوشمند از فلز ساخته شده است و لنز دوربین نیز به اندازه چند میلیمتر از بدنه خارج شده است. این لنز در قسمت میانی بدنه قرار گرفته است تا بین آن و آیفون 6 تفاوت دیده شود.

شرکت HTC گوشی هوشمند جدید خود را به سیستم ورودی microUSB 2.0 مجهز کرده است و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌توان به قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه microSD و ورودی سیم‌کارت در سمت چپ بدنه اشاره کرد.

100/