تا سال 2013ميلادي:

تعداد کاربران شبکه هاي اجتماعي آنلاين به 140ميليون نفر مي رسد

موبنا-موسه تحقيقاتي "اي بي اي ريسرچ"در تازه ترين بررسي اعلام کرد : انتظار مي رود تا سال 2013ميلادي تعداد کاربران تلفن همراه که از شبکه هاي اجتماعي آنلاين استفاده مي کنند، به 140ميليون نفر برسد.

به گزارش گروه اخبار خارجي “موبنا” به نقل از سايت “ُسلولارنيوز”، در اين بررسي  پيش بيني شده است اين تعداد کاربر تا سال 2013 درآمدي در حدود 410ميليون دلار را عايد ارايه دهندگان اين سرويس کند.
بر اساس اين گزارش، در آينده اي نه چندان دور بخش اعظم کاربران از تلفن همراه خود براي استفاده از سرويس هاي شبکه هاي اجتماعي آنلاين استفاده خواهند کرد.
ريسرچ علت تمايل کاربران تلفن همراه در استفاده اين سرويس را امکان دسترسي ساده و آسان در هر لحظه و هر کجا از فناوري هاي تلفن همراه عنوان کرد.
بر اساس اين گزارش، کاربران در  کشورهاي برزيل ،روسيه ،هند و چين در صدر کشورهاي استفاده کننده از اين سرويس قرار دارند.
بر اساس اين گزارش ماي اسپيس و فيس بوک از نمونه  سايت هاي شبکه هاي اجتماعي هستند که از طريق آنها کاربران قادر خواهند بود به رايگان به مرور صفحات وب بپردازند و محتويات مورد نياز خود را دانلود يا با کاربران ديگر به اشتراک بگذارند.
مرکز تحقيقاتي ABI Research در دهه 90 ميلاد ي در نيويورک تاسيس شد و در زمينه انقلاب فناوري، سرويس ها و زيربناي تکنولوزي هاي روز و استراتژي بازار انجام مي دهد
134/14