گوشي موتورولا MOTOZINE ZN5 در هند عرضه شد

موبنا –تلفن همراه جديد موتورولا مدل MOTOZINE ZN5 که از گوشي هاي بسيار پيشرفته با دوربين 5 مگايپکسل به شمار مي آيد، در بازار بزرگ هند عرضه شده است.

به گزارش گروه اخبار خارجي “موبنا” به نقل ازسايت اينترنتي ” تک گجتز دات آي ان” ، اين گوشي که داراي قابليت هاي پيشرفته عکاسي است ، اولين گوشي تلفن همراه شرکت آمريکايي “موتورولا” است که از فن آوري پيشرفته
ModeShift Technology و همچمنين فن آوري جديد تصويري Imaging Technology شرکت “کداک” در ساخت آن استفاده شده است.
MOTOZINE ZN5 که نمونه جديد ازسري گوشي هاي MOTO  است ، با طراحي متفاوت از گوشي هاي قبلي اين شرکت ساخته شده است.
اين گوشي 114 گرمي که به تازگي به بازار جهاني تلفن همراه معرفي شد، داراي صفحه نمايش    TFTبا قابليت نمايش 256 هزار رنگ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري پنج مگاپيکسلي، حافظه داخلي 350 مگابايتي و ارتقا آن به چهار گيگابايت است.
قيمت فروش اين گوشي د رهند ،  20 هزار روپيه هند اعلام شده است.
هر دلار آمريکا برابر با 74/43روپيه هند است.
شرکت آمريکايي  موتورولا در سال 1928 درآمريکا تاسيس شد، دفتر مرکزي آن در “شاومبورگ” واقع در ايالت “ايلينويز” آمريکا است و در زمينه صنعت ارتباط از راه دور، توليد ميکرو پروسسور ، تلفن هاي همراه ، راديوهاي دوطرفه و سيستم شبکه فعاليت مي کند.
شرکت آمريکايي موتورولا که يکي از توليد کنندگان بزرگ تلفن همراه در جهان به شمار مي رود، قصد دارد با توليد گوشي هاي نسل سومي بسيار پيشرفته بازارخود را در مناطق اروپا، خاور ميانه و آفريقا گسترش دهد.
اين شرکت در سال گذشته ميلادي دچار مشکلات مالي شد و بخش زيادي از سهم خود را در بازار تلفن همراه از دست داد.
ضعف موتورلا موجب شده تا دو شرکت سوني اريکسون و سامسونگ سهم خود را در بازار بهبود بخشند و رقيب خود را در بازار هاي جهاني به عقب برانند.
131/ 14