رکود در بازار گوشي هاي موتورولا

موبنا- رکود در بازار گوشي هاي موتورولا اعم از گارانتي متفرقه و رسمي باعث شده تا نوسان قيمتي در مدل هاي اين برند ايجاد نشود.

به گزارش خبرنگار موبنا به نقل از فروشندگان  گوشي هاي موتورولا ، قيمت بالاي گوشي هاي موتورولا با گارانتي رسمي  و همچنين عرضه نشدن گوشي هاي جديد اين برند توسط واردکنندگان غيرقانوني از دلايلي است که باعث شده بازار اين گوشي ها با رکود همراه شود.
هم اکنون انواع گوشي هاي موتورولا بدون نوسان قيمت در بازار تلفن همراه تهران عرضه مي شود.
مدل هاي Q9 ، Q8 ، U6 ، V8 ، V9 ، Z3 ، Z6 ، Z8  از جمله گوشي هاي جديدي از برند موتورولا است که با گارانتي رسمي به ترتيب به بهاي سه ميليون و 550 هزار ريال، سه ميليون و 300 هزار ريال، يک ميليون و 700 هزار ريال، سه ميليون و 600 هزار ريال، سه ميليون و100 هزار ريال، دو ميليون و 120 هزار ريال، دو ميليون و 350 هزار ريال و چهار ميليون و 100 هزار ريال به فروش مي رسد.
گوشي هاي A1200 با گارانتي متفرقه نيز با قيمت دو ميليون و 200 هزار ريال توانسته همچنان به عنوان پرفروش ترين گوشي برند موتورولا در بازار تلفن همراه تهران معرفي شود.
شرکت آمريکايي  موتورولا در سال 1928 درآمريکا تاسيس شده و دفتر مرکزي آن در “شاومبورگ” واقع در ايالت “ايلينويز” آمريکا است.
اين شرکت در زمينه صنعت ارتباط از راه دور، توليد ميکرو پروسسور ، تلفن هاي همراه ، راديوهاي دوطرفه و سيستم شبکه فعاليت مي کند.
اين شرکت  66 هزار کارمند دارد و در سال گذشته با کاهش فروش و درآمد مواجه شده بود.
129/13