پر فروش ترين گوشي هاي تلفن همراه در بازار امروز تهران

موبنا- فروشندگان تلفن همراه در بازار جمهوري تهران، گوشي هاي . 6500 slideنوکيا، K810 سوني اريکسون،E250 ، D900i سامسونگ و C118موتورولا را به عنوان پرفروش ترين گوشي معرفي کردند.

به گزارش خبرنگار موبنا،قيمت مناسب و امکانات بالاي اين مدل ها باعث شده تا اکثر کاربران تلفن همراه خريد مدل هاي فوق را ترجيح دهند.
**نوکيا
فروشندگان گوشي هاي نوکيا در بازار تلفن همراه مدل 6500SLIDE را به عنوان پرفروش ترين مدل اين برند معرفي کردند.
در همين حال گوشي 6500 SLIDE نوکيا که توانسته مورد تقاضاي کاربران اين برند باشد با قيمت سه ميليون و 50 هزار  ريال به فروش مي رسد.
اين گوشي کشويي  از بدو ورود به بازار تلفن همراه به دليل امکانات بالا مورد استقبال اکثر مشتريان قرار گرفته است.
گوشي SLIDE 6500  نوکيا که 94 گرم وزن دارد ، با دو ترکيب رنگي مشکي و برنز از ماه مي سال 2007 ميلادي وارد بازار جهاني شده است.
گوشي ياد شده داراي صفحه نمايش TFT با قابليت نمايش 16 ميليون رنگ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري 2/3 مگاپيکسلي، مجهز به سيستم پخش صداي پلي فونيک 64 کاناله از نوع MP3 player ، MP3، AAC+، AAC، پورت microUSB و بلوتوث ورژن دو است.
**سوني اريکسون
مدل K810 سوني اريکسون با امکاناتي مناسب با قيمت دو ميليون و 150 هزار ريال توانسته در ليست پرفروش ترين گوشي ها قرار گيرد.
گوشي سوني اريکسون مدل k810  از بدو ورود به بازار تلفن همراه به دليل برخوردار بودن از دوربين سه مگاپيکسلي و ظاهري زيبا مورد استقبال اکثر متقاضيان قرار گرفته است.
مدل فوق که ارتقا يافته گوشي K800 بوده و تنها تفاوت ايجاد شده کليدهاي فلزي دايره اي شکل اين گوشي است.
گوشي سوني اريکسون مدل K810 که 115 گرم وزن دارد، از ماه فوريه سال 2007 در رنگ بندي مشکي و صدفي به بازار جهاني عرضه شده است.
اين گوشي داراي حافظه داخلي 64 مگابايتي و مجهز به فناوري بلوتوث ورژن دو و اينفرارد است.
**سامسونگ
دو مدل گوشي E250  و D900i سامسونگ توانسته در ميان ساير مدل هاي اين برند از فروش خوبي برخوردار شود و در ليست پرفروش ترين گوشي ها قرار گيرد.گوشي E250 سامسونگ با گارانتي رسمي به بهاي 990 هزار ريال در بازار تلفن همراه به فروش مي رسد.
اين گوشياز زمان عرضه در بازار تلفن همراه تهران به دليل تنوع رنگ و کشويي بودن مورد توجه اکثر کاربران از جمله  خانم هاي ايراني قرار گرفته و توانست در ليست پرفروش ترين گوشي در بازار تلفن همراه جاي گيرد.
گوشي E250 سامسونگ 80 گرم وزن دارد و از اکتبر سال 2006با رنگ نقره اي به بازارجهاني عرضه شده است و داراي  امکاناتي نظير حافظه 10 مگابايتي و قابليت 65 هزار و 536 رنگ در صفحه نمايش و دوربين عکاسي و فيلمبرداري VGA بوده و فاقد امکانات ارتباطي نزديك مانند اينفرارد است.
در همين حال گوشي D900i سامسونگ نيز با قيمت يک ميليون و 590 هزار ريال  به فروش مي رسد.
گوشي D900i از بدو ورود به بازار تلفن همراه به دليل ضخامت کم مورد استقبال اکثر کاربران قرار گرفت.
گوشيD900i سامسونگ که از ماه ژوئن سال 2006 وارد بازار جهاني شده جزء گوشي هاي ظريف و مدرن کشويي سامسونگ دسته بندي مي شود که با تکيه بر کيفيت بالاي راديو به بازار ارائه شده است .
قسمت کشويي اين گوشي داراي فنرهايي براي باز و بسته شدن سريع و خود کار است و در داخل آن ، اين فنرها کاملا ديده مي شود که با استفاده از آن ها مي توان با يک دست گوشي را باز و بسته کرد .
دکمه هاي شماره گيري D900i به دليل نور پس زمينه ي سفيد به طور کاملاً جداگانه و در هر شرايطي واضح و نوراني ديده مي شوند .
اين گوشي  با دارا بودن 85 گرم وزن و 12.9 ميلي متر ضخامت يک گوشي ظريف محسوب مي شود ، البته بايد توجه داشت که وزن کم اين گوشي به علت استفاده از قطعات پلاستيکي به جاي قطعات فلزي است .
گوشي سامسونگ مدل D900i داراي صفحه نمايش TFT با قابليت نمايش 256 هزار رنگ، حافظه داخلي 60 مگابايت، حافظه جانبي (microSD (TransFlash و مجهز به سيستم پخش صداي پلي فونيک 64 کاناله است
**موتورولا
مدل C118 موتورولا که جزو گوشي هاي ارزان قيمت اين برند است، به عنوان پرفروش ترين گوشي معرفي شد.
اين گوشي ساده که فقط براي مکالمه تلفني به کار مي رود با قيمت 360 هزار يال در اختيار مشتريان قرار مي گيرد.
129/13