مديراجرايي اپتوس استراليا:

سرويس مکالمه نامحدود روش هاي استفاده از موبايل را متحول مي کند

موبنا-مدير اجرايي اپتوس دومين اپراتور استراليا مي گويد: سرويس مکالمه و SMS نامحدود در روش هاي استفاده ازتلفن همراه تحول ايجاده کرده و عرصه جديدي را پيش روي کاربران موبايل مي گشايد.

به گزارش گروه اخبار خارجي موبنا به نقل از سايت سافت پديا، ” وارن هاردي” افزود: سرويس مکالمه نامحدود، محدوديت خطوط ثابت تلفن را نخواهد داشت و به روشني بازار تلفن همراه متحول مي کند.
 وي گفت که اين سرويس به کاربر اجازه مي دهد که  تا هر اندازه اي که دوست دارد، با ديگران مکالمه کند و به ميزان قابل توجهي هزينه هايش را کاهش دهد.
هاردي اظهار داشت : اپراتور اپتوس براساس يک برنامه مدون با آگاهي از اين قابليت ها ، سرويس پيام و مکالمه نامحدود جديد را براي کاربران استراليا ارايه مي دهد.
وي گفت که سرويس پيام و مکالمه نامحدود در استراليا براساس يک پلتفورم  ملي است که در هر شبکه GSM ملي امکان استفاده از آن وجود دارد.
مدير اجرايي اپتوس اعلام کرد که دو نسخه از اين سرويس در استراليا ارايه مي شود که که يکي شامل مکالمه صوتي، SMS، MMS و 200 مگابايت محتوا و اطلاعات است که هزينه آن ماهانه 99 دلاراست.
وي تاکيد کرد که نسخه دوم  با پرداخت ماهانه 129 دلار ارايه مي شود که شامل برنامه مکالمه و پيام نامحدود به اضافه 2 گيگابايت محتوا و اطلاعات به کاربران است.
استراليا براساس آمار ژوئن سال 2008 ميلادي داراي بيش از 21 ميليون کاربر است و ضريب نفوذ تلفن همراه در اين کشور 76/100 درصد مي باشد.
اين کشور 6 اپراتور فعال دارد که اوپتوس با 7 ميليون کاربر تا ماه ژوئن 2008 دومين اپراتور بزرگ اين کشور به حساب مي آيد.
135/ 14