در ميان پيام هاي تلفن همراه ، SMS همچنان بالاترين درآمد را دارد

سيتنا- گزارشي که از مرکز تحقيقاتي ABI به دست آمده حاکي از آن است که پيام هاي متني يا SMS نسبت به ديگر انواع پيام هاي تلفن همراه بالاترين درآمد را به خود اختصاص مي دهد .

طبق آخرين گزارش به دست آمده از شرکت مذکور تحت عنوان ” سرويس هاي پيامي تلفن همراه ” ، SMS در سال 2013 حدود 177 ميليارد دلار درآمد جهاني را از آن خود خواهد کرد.
اين آمار نشان گر آن است که تقريبا 83 درصد از 212 ميليارد درآمدي که انتظار مي رود از پيام هاي تلفن همراه عايد شود ، مربوط به 5 سال آينده خواهد بود.
ABI بازار مربوطه را به 5 واحد تقسيم نموده : SMS ، MMS ، پست صوتي ،‌ پيام هاي فوري و پست الکترونيک .
شرکت تحقيقاتي همچنين تاکيد کرد اختلافات منطقه اي کليد موفقيت براي گسترش پيام ها در وب ، تبليغات و شبکه اجتماعي تلفن همراه خواهد بود.
تحليل گر شرکت در بيانيه اي اظهار داشت شرکتهاي خلاق در پي بررسي فرصتهايي براي دستيابي به وب سايت ها از طريق پيام هاي تلفن همراه مي باشند تا از اين طريق کاربران بتوانند به راحتي به اطلاعات مورد نياز و تبليغات خود دسترسي يابند.
به منظور دستيابي به موفقيت از طريق اين سرويس هاي جانبي ، شرکت هايي که اين گونه خدمات را عرضه مي نمايند در توزيع منطقه اي بايد نوع کاربر ، اولويت پرداخت هزينه ، شيوه ارسال پيام و موارد استفاده را در نظر بگيرند .
شرکت تحقيقاتي همچنين اظهار داشت اين اختلافات منطقه اي باعث مي شود ارائه دهندگان اين گونه خدمات ، روش هاي تجاري خود را مجددا مورد ارزيابي قرار دهند .
اکنون بهترين موقعيت براي شرکت هاي کوچک تر است تا براي ارائه محصولات و خدمات ويژه جديد اقدام نموده و در اين راه اختلاف نيازهاي منطقه اي را نيز در نظر داشته باشند.