اف سي سي گوشي کريستين ديور را تاييد کرد

موبنا –"کميسيون فدرال مخابرات" آمريکا ( اف سي سي) گوشي جديد "کريستين ديور" را تاييد کرد و اين گشوي بزودي وارد بازار جهاني مي شود.

به گزارش گروه اخبار خارجي ” موبنا” به نقل از سايت اينترنتي “اسلش فون” ،  اين گوشي که با کد نام ” ديور ميني” Dior Mini معرفي شده است ، با گوشي قبلي کريستين ديور تفاوتهايي دارد.
جزييات بيشتري درباره اين گوشي از جمله قابليت ها و سيستم هاي آن اعلام نشده است و تنها نکته بارز و مهمي که درباره “ديور ميني ” منتشر شده ،  قيمت 5 هزار دلاري آن است.
شرکت هاي “کريستين ديور”  و “مدلبز”  پيشتر گرانترين و رويايي ترين گوشي تلفن همراه کريستين ديور را با نام Lady Dior معرفي کردند که  اين گوشي براي افراد معدودي که خواهان  گوشي هاي لوکس و تزييني هستند ، ارايه مي شود
تلفن همراه Lady Dior با قيمت 26 هزار دلار برابر با 16 هزارو 500 يورو  از ماه جاري ميلادي در فروشگاه هاي خرده فروشي کريستين ديورعرضه شده است  و اکنون نيز نمونه ارزانتر اين گوشي – Dior Mini- نيز با قيمت 5 هزار دلار عرضه مي شود.
گوشي تلفن همراه بسيار گران قيمت Lady Dior براي مشتريان معمولي شرکت کريستين ديور عرضه نمي شود و در طراحي و در ساخت آن از 680 قطعه گريستال قيمتي  ” سواروفسکي”  و همچنين شهرت برند “ديور” استفاده شده است.
سواروفسکي شرکتي سوييسي است که در زمينه تهيه لوازم لوکس و تزييني از جمله کريستال هاي گرانقيمت فعاليت مي کند واين گوشي داراي يک صفحه نمايش 6/2 اينچي QVGA ، دوربين 2 مگاپيکسلي است.
کريستين ديور نام يک طراح فرانسوي و درعين حال برند لوازم لوکس گوناگون است.
 گروه ModeLabs Group شرکتي تجاري است که در زمينه طراحي ، توليد و توزيع گوشي هاي تلفن همراه ؛ لوازم جانبي و سرويس هاي مختلف در چين ، هنگ کنگ  ، ايتاليا ، انگليس و آمريکا فعاليت دارد.
شعبه اي ازاين شرکت در سال 2006 ميلاد ي با نام ModeLabs Inc در آمريکا راه اندازي شده است .
131/ 14