جاوال در فلسطين سرويس ردگيري وسيله نقليه ارايه کرد

موبنا-جاوال ، اپراتور شبکه GSM فلسطين از ارايه سرويس مديريت ردگيري وسايل نقليه خبر داد و اعلام کرد که اين سرويس را با کمک دو شرکت "حلول" و "واسل" به منظور کمک به شرکت ها و موسسات براي کنترل و مديريت موثرتر ردگيري وسايل نقليه ارايه کرده است

به گزارش گروه اخبار خارجي”موبنا”به نقل از سايت”سلولارنيوز”،يک مقام آگاه  خاطر نشان کرد: مسوولان جاوال اعلام کرده اند که اين سرويس بسيار کاراتر از  GPSعمل خواهد کرد.
“مصطفي حسن”مدير عامل حلول گفت : فناوري جديد اين امکان را در اختيار شما مي گذارد که گزارش کاملي از حرکت وسيله نقليه خود، موقعيت دقيق آن در جاده،مقدار مسافت و ميانگين سرعت تهيه کنيد.
 وي از مزيت هاي مديريت ردگيري را کاهش ارتباطات و هزينه اضافي و همچنين بهبود عملکرد کارمندان اعلام کرد.
“عمار آکر” يکي از مقامات جاوال نيز بابيان اين که اين اپراتور در شرايط بسيار سختي بسر مي برد، افزود: اين اپراتور با اين حال تمام سعي خود را به کار مي گيرد که همگام با فناوري هاي نوين دنيا گام بردارد.
اين اپراتوربيش از يک ميليون کاربردارد اگر چه تخمين زده مي شود در منطقه فلسطين حدود يک ميليون 700 هزار نفر از سرويس هاي اين اپراتور استفاده مي کنند.
جاوال در حال حاضر يکي از اپراتورهاي انحصاري فلسطين به شمار مي  آيد  واتانيا ي کويت قصد دارد دومين شبکه تلفن همراه اين منطقه را تا پايان سال راه اندازي کند.
134/14