ارايه سرويس موبايلي پرداخت هزينه و يافتن پارکينگ در بحرين

موبنا-سرويس پرداخت Verrus Pay توسط تلفن همراه در بيش از هشت هزار پارکينگ خياباني و بيش از 20 ناحيه پارکينگ بزرگ در شهر منامه پايتخت بحرين راه اندازي شد.

به گزارش گروه اخبار خارجي موبنا به نقل از سايت سي بي اسفور، براين اساس مردم شهر منامه از اين پس به سادگي مي توانند براي يافتن فضاي پارکينگ در شهر تردد و هزينه پارک خودرو را از طريق تلفن همراه پرداخت کنند.
براي استفاده از اين سرويس که از سوي شرکت Verrus Mobile Technologies, Inc راه اندازي شد، رانندگان بايد ابتدا قراردادي را به امضا برسانند و شماره تلفن همراه ،  پلاک اتومبيل و کارت اعتباري شان را به ثبت برسانند و کاربران همچنين مي توانند براي ثبت نام از طريق اينترنت اقدام کنند.
رانندگان هنگام نياز پيام کوتاهي مبني بر تقاضاي جاي پارک ارسال کنند و کمي منتظر بمانند سپس براي آنها آدرس فضاي خالي پارک ارسال مي شود يا به سادگي با شماره تلفني که هنگام ثبت نام به آنها داده مي شود به شکل رايگان تماس بگيرند و مکاني که هستند و مدت زماني را که قصد دارند در اين مکان اتومبيل خود را پارک کنند اعلام نمايند.
شرکت Verrus Mobile Technologies, Inc که دفتر مرکزي آن در ونکوور کانادا قرار دارد در سرويس هاي پرداخت توسط تلفن همراه در آمريکاي شمالي پيشرو بوده، اين شرکت اولين موسسه پارکينگ را در سال 2001 راه اندازي کرد.
135/14