مدير كل امور بازاريابي شركت ارتباطات سيار خبر داد:

فروش به روز سيم‌كارت‌هاي دايمي در دفاتر خدمات ارتباطي آنلاين

ايسنا-فروش به روز سيم‌كارت‌هاي دايمي ( 288 هزار توماني) در دفاتر خدمات ارتباطي كه به صورت آنلاين فعال هستند انجام مي‌شود.

سيدتحسين عادلي – مدير كل امور بازاريابي و فروش خدمات شركت ارتباطات سيار ايران – در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين مطلب و اين كه100 درصد ارايه‌ي خدمات سيم‌كارت‌هاي اعتباري در دفاتر بخش خصوصي انجام مي‌شود اظهار كرد: ثبت‌نام و واگذاري به‌روز سيم‌كارت‌هاي دايمي 288 هزار توماني در سراسر كشور از روز 23 تيرماه، آغاز شد كه پيش از اين تنها در تهران و در دفاتر نمونه انجام مي‌شد.
وي با اشاره به اين كه در تهران بيش از 95 درصد دفاتر آنلاين بوده و اكثر دفاتر خدمات ارتباطي استان‌ها نيز آنلاين هستند گفت: در روش جديد فرد براي خريد سيم‌كارت دايمي 288 هزار توماني به دفتر خدمات ارتباطي مراجعه و با تكميل فرم ثبت‌نام و ارايه‌ي شناسنامه و تصوير آن و اصل كارت ملي و پرداخت مبلغ 10 هزار ريال قبض پرداخت وجه دريافت، به بانك مراجعه و مابقي مبلغ را پرداخت مي‌كند و با قبض پرداخت شده به دفتر خدمات ارتباطي مربوطه مراجعه و سيم‌كارت فعال دو طرفه‌اش را دريافت مي‌كند اما در روش قبلي سيم كارت دو هفته تا يك ماه پس از ثبت‌نام به مشترك ارايه مي‌شد.
مدير كل امور بازاريابي شركت ارتباطات سيار ايران اظهار كرد: اين سيم‌كارت در زمان تحويل عملا به صورت دو طرفه فعال است ولي رومينگ، دو صفر بين‌االملل و امكان تغييرنام به محض دريافت وصولي از بانك برقرار مي‌شود.
به گفته‌ي عادلي واگذاري به‌روز سيم‌كارت‌هاي دايمي يكي از نقاط عطف در واگذاري‌ها محسوب مي‌شود و سهولت زيادي در اين زمينه ايجاد خواهد شد.