پر فروش ترين گوشي هاي تلفن همراه در بازار امروز تهران

موبنا- فروشندگان تلفن همراه در بازار جمهوري تهران، گوشي هاي 3500 نوکيا، K800 سوني اريکسون، U600 سامسونگ، A1200موتورولا و TOUCH اچ تي سي را به عنوان پرفروش ترين گوشي معرفي کردند.

به گزارش خبرنگار موبنا،قيمت مناسب و امکانات بالاي اين مدل ها باعث شده تا اکثر کاربران تلفن همراه خريد مدل هاي فوق را ترجيح دهند.
**نوکيا
گوشي  3500نوکيا پرفروش ترين مدل اين برند معرفي شد و  قيمت آن با گارانتي رسمي در حدود يک ميليون و 400 هزار ريال  بوده است.
نوکيا 3500 کلاسيک داراي ابعاد ??? در 45 در  ??.?  ميلي و 81 گرم ، يک صفحه نمايش 1.8 اينچ با وضوح ??? در ??? پيکسل و 262هزار رنگ مجهز است .
صفحه نمايش گوشي اندازه کوچکي دارد و وضوح آن کم است  و ساير گوشي هايي که در اين رده قرار دارند به صفحه نمايش هاي بهتري مجهز مي باشند و وضوح بالاتري دارند .
اين گوشي مجهز به يک دوربين دو مگاپيکسل با وضوح ???? در ???? پيکسل  است  دوربين فاقد فلش است و بنابراين در صورت کافي نبودن نور نمي توان عکس هاي خوبي را ايجاد کرد .
حافظه داخلي اين گوشي توسط کارت حافظه جانبي تا دو گيگابايت ارتقا مي يابد.
**سوني اريکسون
مدل K800سوني اريکسون با امکاناتي مناسب توانسته در ليست پرفروش ترين گوشي ها قرار گيرد و اين گوشي هم اکنون با گارانتي رسمي به بهاي يک ميليون و 800 هزار ريال در بازار تلفن همراه تهران به فروش مي رسد.
اين گوشي از ماه فوريه سال 2006 در رنگ بندي مشکي، قهوه اي و نقره اي به بازار جهاني عرضه شده است.
اين گوشي داراي  115 گرم وزن  ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري 2/3 مگاپيکسل، قابليت فوکوس خودکار ، لنز سايبرشات و دوربين دوم VGA، صفحه نمايش TFT با قابليت نمايش 262 هزارو 144 رنگ، حافظه داخلي 64 مگابايت و مجهز به سيستم پخش صداي پلي فونيک 72 کاناله از ويژگي هاي بارز K800 سوني اريکسون است.
**سامسونگ
اکثر فعالان بازار مدل U600 سامسونگ را با قيمتي در حدود دو ميليون و 150 هزار ريال به عنوان پر فروش ترين مدل اين برند اعلام کردند و اين گوشي از بدو ورود به بازار به دليل امکانات بالا و قيمت مناسب، با اسقبال خوبي از سوي خريداران مواجه شده است.
گوشي سامسونگ مدل U600 در ماه فوريه سال 2007 ميلادي وارد بازار جهاني شده است.
برخي از فعالان بازار ظاهر زيبا و امکانات مناسب اين گوشي را از مهمترين دلايل پرفروش بودن  اين مدل گوشي در بازار تلفن همراه تهران دانستند.
اين گوشي از دوربين عکاسي و فيلمبرداري 2/3 مگاپيکسلي، ابعاد عکس 2048 در 1536 پيکسل، حافظه داخلي 60 مگابايت، حافظه جانبي (microSD (TransFlash بوده و در عين حال از قابليت Java MIDP 2.0، سيستم جستجوي Yahoo، سيستم اسکن و پردازش کارت ويزيت نيز برخوردار است.
**موتورولا
فروشندگان گوشي هاي موتورولا  از مدل A1200 اين برند را که با قيمت دو ميليون و 200 هزار ريال عرضه مي شود ، پرفروش ترين مدل اين برند نام بردند.
اين محصول موتورولا  در ماه دسامبر سال 2005 ميلادي در سه رنگ مشکي ، قرمز و نقره اي به بازار جهاني عرضه شد ، اما کمتر از يک سال است که اين گوشي به صورت چمداني در تک رنگ مشکي وارد بازار شده است.
اين گوشي داراي صفحه نمايش لمسي 320در 240پيکسل ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري دو مگاپيکسل و سيستم صداي پلي فونيک 40کاناله مي باشد و همچنين از پردازنده INTEL ، حافظه داخلي هشت مگابايتي برخودار است و قابليت ارتقا از طريق حافظه جانبي را به کار بر مي دهد.
**اچ تي سي
گوشي TOUCH اچ تي سي  که کمتر از يک سال وارد بازار تلفن همراه کشور شده است توانسته جاي خود را در بين  کاربران باز کند  و به عنوان پرفروش ترين گوشي اين برند معرفي شود.
اين گوشي هم اکنون با گارانتي رسمي به بهاي چهار ميليون و 700 هزار ريال در بازار تلفن همراه کشور معامله مي شود.
اين مدل يکي از کوچکترين دستگاههاي Pocket PC  داراي ويندوز موبايل 6است و.
استفاده از اين گوشي آسان بوده اما به دليل قطر کم و عرض زياد گوشي ، بعضي افراد نمي توانند به راحتي با يک دست از آن استفاده کنند.
 اين گوشي از استحکام کافي برخوردار است، صفحه نمايش Touch در قاب جلوي تلفن با سطح گوشي همتراز بوده در حالي که در ساير مدل هاي HTC صفحه نمايش چند ميلي متر پايين تر از سطح تلفن قرار دارد.
 مدل Touch در قاب پشت تلفن داراي يک دوربين دو مگا پيکسلي است که آينه کوچک خود نگاره نيز نزديک آن مشاهده مي شود.
دوربين اين گوشي فاقد فلاش است و بعد از فشار دادن کليد ميانبر دوربين در طرف راست تلفن، منوي آن ظرف 4 ثانيه فعال مي شود.
129/14