موتورولاي نسل سوم وارد بازار شد

فارس- سرانجام سه ماه پس از اعلام خبر اتمام پروژه جديد ترين گوشي تلفن همراه موتورولا، اين گوشي جديد و عجيب وارد بازار تلفن همراه هند شد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از “موبايل تك”، اين گوشي تلفن همراه كه از آن به عنوان موتورولاي نسل نوع دوم و نسل سوم ياد شده است گويا پيوندي تجاري با شركت خودروسازي فراري ايتاليا ايجاد كرده است و با برند موتورولا-فراري به بازار وارد شده است.
اين تلفن همراه جديد كه موتورازر V9 فراري نام دارد با تكنولوژي نسل سوم تلفن همراه طراحي شده است و داراي كلاس اسپورت است و موتورولا اعلام كرده است كه در چند ماه آينده علاوه بر هند كشورهاي ديگر آسيايي نيز مي توانند به اين تلفن همراه دسترسي داشته باشند.
اين تلفن همراه داراي دوربين 2 مگاپيكسلي و مموري داخلي 2 گيگابايتي است كه نوآوري جديدي در تلفن همراه اين شركت آمريكايي محسوب مي شود چراكه تا كنون موتورولا بجز دوربين VGA در محصولات خود به كار نبرده بود و حافظه داخلي محصولاتش را نيز تا اين حد افزايش نداده بود.
اين تلفن همراه اسپرت كه به رنگ قرمز و با برند تجاري فراري وارد بازار شده است 21 هزار و 840 روپيه هند قيمت گذاري شده است.