به مناسبت روز پدر؛

شرکت کامتل گوشي W910 را روانه بازار کرد

موبنا- شرکت "کامتل " توزيع کننده رسمي تلفن هاي همراه سوني اريکسون؛ گوشي W910 را به مناسب روز پدر روانه بازار تلفن همراه تهران کرد.

به گزارش خبرنگار موبنا، اين گوشي با گارانتي رسمي به بهاي دو ميليون و 830 هزار ريال در اختيار متقاضيان قرار مي گيرد و پيش بيني مي شود به دليل عريض بودن و امکانات مناسب مورد استقبال اکثر آقايان ايراني قرار گيرد.
اين مدل نسل سوم گوشي هاي تلفن همراه که با حرکات اعضاي بدن کاربر کنترل مي شود تقريبا  شش ماه پيش  به طور غيرقانوني  وارد بازار  شد.
گوشي W910  در سال 2007عنوان بهترين گوشي را کسب کرد و در سيزدهمين کنگره جهاني تلفن همراه جايزه بهترين ها را به خود اختصاص داد.
اين گوشي از تکنولوژي جديدي به نام sensme برخوردار است که در حين گوش دادن موسيقي مي توان بدون لمس کردن دکمه ها و با تکان دادن اعضاي بدن دکمه هايي نظير stop، play و next را اجرا کرد.
 به عنوان مثال در حين پخش موسيقي با وجود تکنولوژي sensme مي توان با تعريف حرکت اعضاي بدن مانند تکان دادن دست، سر و ساير اعضاي بدن، بدون لمس دکمه هاي play، stop ، next،… بر اين گوشي احاطه کامل داشت.
سوني اريکسون W910 يک گوشي جديد slider است که در ماه ژوئن سال 2007 ميلادي (خرداد 86) وارد بازار جهاني شده است. اين گوشي داراي صفحه نمايش TFT با قابليت نمايش 262هزار و 144 رنگ در ابعاد 240 در 320 پيکسل،دوربين عکاسي و فيلمبرداري دو مگاپيکسلي با قابليت بزرگنمايي 5/2 برابر است. همچنين اين گوشي با دو رنگ بندي متفاوت زرشکي و مشکي داراي حافظه داخلي 40 مگابايت،حافظه جانبي Memory Stick Micro M2 و مجهز به نسخه دوم فناوري بلوتوث است.
129/14