نگاهي به گوشي ال جي KF600

موبنا-ال جي الکترونيک گوشي تلفن همراه موسوم به KF600 را که ترکيبي از فناوري لمسي و واسط کاربري تعاملي است ، در بازار اردن عرضه کرد.

به گزارش گروه اخبار خارجي موبنا به نقل از سايت آلباوابا، اين گوشي يک با پنل کنترل ناوبري حساس به لمس (InteractPadTM) يک دستگاه منحصر به فرد با ويژگي کليدهاي مجازي و بازخورد حسي است..
از زمان عرضه گوشي شکلات که کليدهاي آن از فناوري لمسي بهره مي برد بيش از 18 ميليون دستگاه در سراسر جهان به فروش رسيد و بازار  اردن نيز اين گوشي را به کاربران عرضه کرد.
KF600 شبيه گوشي هاي معمول کشويي است که کليدهاي ناوبري InteractPadTM  دارد که در قسمت زير صفحه نمايش قرار گرفته است.  
در اين گوشي  کليدهاي مجازي تعاملي، جايگزين کليدهاي ناوبري شد و به اين ترتيب وظيفه دست را تغيير داد و کليدهاي مجازي از فضايي که کليدهاي فيزيکي قرار دارند ،بزرگتر و راحت تر هستند به طوري که سطح دقت کاربر را بالا مي برد.
مدير ارشد شرکت ال جي در اردن مي گويد: KF600 پيشرفته تر از هر گوشي کشويي است و داراي واسط کاربري منحصر به فرد و ناوبري مجازي  InteractPad™ مي باشد.
يکي از مقامات مسوول در شرکت ارتباطات از راه دور اردن مي گويد:
فناوري لمسي سطح تعاملات را در زمينه تجهيزات الکترونيکي مخصوصا دستگاه هاي تلفن همراه بالا مي برد و يک مثال واقعي از موفقيت طراحي سبک و آينده که به سادگي در دسترس قرار دارد، گوشي LG KF600 است.
با ورود اين محصول جديد به بازار اردن کاربران محلي به سادگي مي توانند از يک گوشي با فناوري لمسي و ويژگي ناوبري InteractPad™  بهره ببرند.
ضريب نفوذ تلفن همراه در کشور اردن با 7/4 ميليون نفر کاربر در سال 2007 ميلادي 133 درصد اعلام شده است.
اردن 89 هزار و 342  کيلومترمربع وسعت دارد و در سال 1946 با خارج شدن از يوغ استعمار انگليس استقلال يافت و جمعيت اين کشور در پايان ماه جولاي سال 2007 ميلادي تقريبا 5 ميليون و 924 هزار نفر اعلام شده است.
درآمد سرانه اين کشور 4900 دلار برآورد شده است.
135/ 14